1С Бухгалтерія
Курси 1С в Logos IT Academy дозволять Вам освоїти нову спеціальність і одночасно систематизувати свої знання з бухгалтерії. Протягом курсу 1C Ви будете виконувати безліч практичних робіт.
Формат навчання
Тривалість
Вартість
Стаціонар / онлайн
12 заняття (24 ак. год.)
6 000 грн (груповий курс)
8 500 грн (індивідуальний курс)

Курси 1С Бухгалтерія

Отримай безкоштовну консультацію щодо навчання
Програма курсу
Загальна тривалість курсу 24 годин.

Програма курсу 1С Бухгалтерія

Введення в курс 1С: Бухгалтерія. Основи роботи з програмою.
Створення нової інформаційної бази. Основні терміни і поняття комп'ютерного обліку в курсі 1С. Знайомство з планом рахунків. Введення відомостей про підприємство. Введення інформації в довідники: співробітники, контрагенти, рахунки нашої фірми, необоротні активи. Видалення інформації. Установка інтервалів дат. Практичне завдання: заповнення довідників.
Операції і проводки в курсі 1С: Бухгалтерія.
Форма введення бухгалтерської операції. Журнал операцій. Ручне введення проводок. Введення проводок методом копіювання. Збереження введеної інформації. Перегляд операцій та проводок у курсі 1С. Журнал проводок. Повний журнал. Практичне завдання: введення початкових залишків.
Інформація про стан рахунків бухгалтерського обліку в курсі 1С: Бухгалтерія.
Стандартні звіти: оборотно-сальдова відомість, оборотно-сальдова відомість по рахунку, шахматка і т.д. Деталізація та оновлення показників звіту. Регламентовані звіти. Формування та аналіз бухгалтерського баланса. Практичне завдання: реєстрація статутного капіталу (ручне введення проводок), купівля обладнання (ручне введення проводок), надходження основного засобу як внесок у статутний капітал (ручне введення проводок), створення звітів.
Касові операції в курсі 1С Облікова процедура. Введення операцій і проводок за допомогою документів.
Документи "Прибутковий касовий ордер", "Видатковий касовий ордер". Введення документів методом копіюва:ння. Формування і друк касової книги. Практичне завдання: внесення частки до статутного капіталу у вигляді грошового внеску в касу, отримання грошових коштів у касу з розрахункового рахунку на операційно-господарські потреби, здавання грошей з каси на розрахунковий рахунок в якості внеску в статутний капітал.
Банківські операції в курсі 1С для ведення бухгалтерського обліку на комп'ютері.
Облікова процедура. Навчання в 1С настроювання плану рахунків. Організація аналітичного обліку. Уведення операцій по розрахунковому рахунку з використанням документа "Банківська виписка". Взаємозв'язок касових і банківських операцій. Практичне завдання: перерахування суми на розрахунковий рахунок в якості внеску в статутний капітал.
Облік розрахунків з постачальниками в курсі 1С: Бухгалтерія для ведення бухгалтерського обліку на комп'ютері.
Реєстрація нової організації в довіднику «Контрагенти». Реєстрація рахунки в документі "Договір" або "Рахунок-вхідний". Створення платіжного доручення. Введення банківської виписки з використанням платіжного доручення. Прибуткування товарів, матеріалів і т.д. Реєстрація податкової накладної. Оформлення повернення постачальнику. Практичне завдання: оплата покупки основних засобів, придбання матеріалів і товарів, покупка малоцінних швидкозношуваних предметів, придбання матеріалів підзвітною особою.
Необоротні активи в курсі 1С: Бухгалтерія для ведення бухгалтерського обліку на комп'ютері.
Введення необоротних активів в експлуатацію. Безоплатне надходження необоротних активів. Амортизація необоротних активів. Використання документа "Нарахування зносу". Аналіз даних з обліку амортизації необоротних активів. Оформлення ремонту необоротних активів за допомогою документа "Модернізація необоротних активів". Практичне завдання: ввести в експлуатацію придбані основні засоби, нарахувати знос, оформити ремонт автомобіля.
Використання МШП в курсі 1С.
Введення в експлуатацію МШП. Аналіз результатів введення документа. Документ "Списання МБП". Результати введення документа. Аналіз інформації з обліку МШП. Практичне завдання: ввести в експлуатацію придбані МШП, оформити списання електродрилі та комплекту свердел.
Облік витрат на оплату праці в курсі 1С для ведення бухгалтерського обліку на комп'ютері.
Настроювання плану рахунків. Введення довідкової інформації. Використання документа "Нарахування зарплати". Створення документа "Виплата зарплати". Аналіз результатів введення даних по заробітній платі. Практичне завдання: нарахувати зарплату всім співробітникам підприємства, оформити отримання грошових коштів з розрахункового рахунку в касу, роздрукувати платіжну відомість за допомогою документа "Виплата зарплати".
Використання матеріальних запасів. Випуск готової продукції.
Відпуск матеріалів на загальногосподарські витрати. Використання документа "Списання ТМЦ". Відпуск матеріалів на основне виробництво. Використання документів "Попередня калькуляція" і "Остаточна калькуляція". Оформлення відпуску матеріалів за відсутності достатнього запасу на складі. Введення операції по приходу матеріалу "заднім числом". Повторне проведення документів по витраті матеріалів. Практичне завдання: визначення собівартості продукції і списання матеріалів на виробництво за допомогою "калькуляції", списання матеріалів на ремонт адміністративного приміщення.
Облік розрахунків з покупцями в курсі 1С: Бухгалтерія.
Реєстрація договору. Виписка рахунку. Реєстрація банківської виписки. Оформлення видаткової накладної. Виписка та реєстрація податкової накладної. Реалізація продукції в роздріб через склад магазину. Складські операції: переміщення, інвентаризація і т.д. Практичне завдання: оформити реалізацію виготовленої продукції, придбати і реалізувати товари оптом і в роздріб.
Облік орендованих необоротних активів у курсі 1С: Бухгалтерія.
Створення нового довідника короткостроково орендованих ОС. Створення нового видів субконто "Короткострокові орендовані НА". Реорганізація аналітичного обліку на позабалансовому рахунку 01 "Орендовані НА". Операції з позабалансовими рахунком: постановка орендованого необоротного активу на облік. Розрахунки з орендодавцем. Практичне завдання: оформити оплату оренди виробничого корпусу, поставити орендоване ОС на позабалансовий облік.
Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу

Як проходить заняття?
Пройшов урок
Зробив завдання
Отримав зворотній зв'зок
Виправив помилки
Можна вчитися в зручному місці з мобільного, планшета або ноутбука
У тебе завжди є доступ до записів вебінарів і матеріалів курсу

Як проходять заняття з 1С Бухгалтерії?

Розклад

Розклад занять

Час занять

Дні занять
Завершення набору
Забронюй місце

10.30 – 12.00

СБ - НД
26 листопада
Сплачуй зручним для тебе способом

Деталі курсу
Програма
Можливе написання індивідуальної програми під Вас!
Тривалість
Тривалість одного заняття
90 хв. (2 академічні години)
Сертифікат
При успішному завершенні курсу видається сертифікат
Формат
Можлива стаціонарна чи дистанційна форма навчання
Залишаєш онлайн-заявку на сайті і чекаєш дзвінка
Стаціонарне навчання або онлайн навчання
Оплачуєш курс зручним для тебе способом
Залишаєш заявку
Обираєш формат
Здійснюєш оплату
Навчаєшся і потихеньку починаєш захоплювати світ)
Навчаєшся
1
2
3
4
Як розпочати навчання?
Хто ми?
9
років на ринку
25 тис
студентів
483
групи
90
курсів
85
викладачів
70%
працевлаштування
Домогтися того, щоб ти став повноцінним IT-фахівцем і знайшов свою першу роботу.
Наша ціль
Сьогодні ми створюємо інноваційну освітню платформу для ІТ майбутнього України.
Наша місія
Відповідати званню № 1 серед освітніх платформ ІТ спрямування, бути визнаним лідером, масштабувати компанію до міжнародного рівня.
Наша візія
Logos IT Academy - це:
Колектив, найкращих спеціалістів, де цінують творчий потенціал кожного.
Компанія, що створює майбутнє IT. Це новітній навчальний центр, мета якого полягає у розвитку ІТ-освіти в Україні.
Місце зустрічі для спільноти однодумців, які допомагають один одному та підтримують у всіх починаннях
Колектив
Місце зустрічі
Компанія майбутнього
Випускники Logos IT Academy вже працюють в цих компаніях
Найкращим стимулом навчання є відомі успішні компанії, в яких можна працювати, по закінченні курсів. Впевнені, ви чули про більшість із них:
Викладачі та ментори
Ми пишаємся нашою командою!
Що кажуть про нас випускники?
20.000 ++ Студентів вже пройшли в нас навчання та обрали свою ІТ професію!
Про Офісний курс
Курси 1С в Logos IT Academy дозволять Вам освоїти нову спеціальність і одночасно систематизувати свої знання з бухгалтерії. Протягом курсу 1C Ви будете виконувати безліч практичних робіт, в яких будуть розглядатися ситуації які часто виникають в процесі реального використання програми 1С Бухгалтерія. Наші курси 1C також підвищать Ваш загальноосвітній рівень.
Питання та відповіді
Я нічого не розумію в програмуванні. Чи зможу я навчатися на ваших курсах?
Так. Більшість курсів розрахована на новачків. Технічна освіта теж не обов'язкова. Якщо у Вас є сумніви, або ж ви вагаєтесь запрошуємо пройти безкоштовний курс по "Основах програмування".
Які мінімальні знання та вимоги для початку навчання на курсах програмування?
Впевнене володіння персональним комп'ютером.
Чи є у Вас пробні заняття?
Так, ти можеш прийти на безкоштовне пробне заняття до існуючої групи, попередньо записавшись за телефоном (067) 542-88-14.
Чим Logos IT Academy відрізняється від інших навчальних закладів?
У нас найбільш адаптована програма під вимоги сучасного ринку ІТ. На наших курсах ти вивчаєш лише те, що потрібно для роботи. Мінімум теорії - максимум практики. Ми постійно вдосконалюємось та впроваджуємо новітні методики викладання.

Також у нас працюють тільки кваліфіковані викладачі-практики з досвідом роботи. Наш офіс знаходиться в центрі міста, що забезпечує оптимальний маршут з будь-якої точки міста. У нас привітний персонал, сучасні комп'ютерні аудиторії та найкраща цінова політика. Ми дбаємо не лише про навчання, але й дозвілля наших студентів. Саме тому ми постійно організовуємо екскурсії в ІТ-компанії, тренінги по софтскілах та тематичні івенти.

Окрім того, ми ведемо відеозапис усіх занять, проводимо безкоштовні консультації, навчаємо випускників писати резюме та успішно проходити співбесіди, а також робимо професійні фотосесії на резюме для кожного випускника. Кращі студенти мають можливість проходити стажування із подальшим працевлаштуванням у провідних ІТ-компаніх міста Києва.</p>
  Чи потрібно носити ноутбук на заняття?
  Не потрібно, оскільки усі аудиторії Logos IT Academy обладнані необхідною сучасною технікою та безпровідним інтернетом.
  Показати більше
  Чи задаєте ви домашні завдання?
  Так. Іноді навіть багато. Виконання цих завдань дуже важливе, якщо ви дійсно хочете навчитися програмуванню.
  Як зазвичай проходить заняття?
  Все залежить від теми. Зазвичай перші 10-15 хвилин відведені на обговорення домашнього завдання та питання по ньому, весь наступний час практичне заняття під час якого лектор показує на проекторі новий матеріал який слухачі відразу тестять. Конспекти ніхто не пише, презентації та теоретичний матеріал подається в електронній формі, домашні завдання також відсилаються на емейл.
  Чи ви видаєте сертифікат про закінчення курсів?
  Так – видаємо.
  Чи можна оплачувати курси за безготівковим розрахунком?
  Так.
  Я не встиг (ла) записатися на навчання і курс вже почався. Чи можу приєднається до групи?
  Так, викладач безкоштовно проводить 1-3 індивідуальні заняття по даному курсу і якщо є місця, долучає до групи.
  Скільки зазвичай людей в групі?
  Зазвичай до 5, або 10 залежить від курсу. В акційних групах може бути до 15 осіб. У будь-якому випадку процес навчання побудований так, що ніхто не залишиться без уваги. У разі якщо група велика, на занятті присутній асистент викладача, який допомагає студентам з практичними завданнями. Мінімальна кількість людей для запуску групи троє.
  Якщо я з іншого міста, можна пройти курс в онлайн режимі?
  Так, попередній графік та необхідний софт узгоджується з викладачем, пробне заняття є безкоштовним, також перевагою онлайн навчання є економія часу та можливість відеозапису кожного заняття.
  Що потрібно зробити, щоб зареєструватись на безкоштовні курси?
  Учасники відбираються на основі мотиваційних листів надісланих через онлайн-заявку на сайті.
  Якщо є потреба призупинити навчання, чи є така можливість?
  Так, у тебе є одноразова можливість взяти академічну відпустку і повернутись до навчання коли тобі буде зручно.
  Чи можна змінювати графік навчання за потреби?
  Так, якщо за бажаним графіком є вільні місця у групі.
  Як можна компенсувати пропущені заняття?
  Пропущені заняття можна компенсувати за допомогою перегляду відеозаписів занять, які викладач відправляє після проведеного заняття, а також на суботніх безкоштовних консультаціях.
  Чи є у вас стажування в ІТ-компаніях?
  Так. Для кращих студентів ми проводимо стажування у провідних ІТ-компаніях міста Львова з можливістю подальшого працевлаштування. Також ти можеш долучитись до ІТ-спільноти LOGOS FAMILY та отримати персонального рекрутера, який весь пошук роботи для вас візьме на себе.
  Чи можливо відразу після курсів іти на роботу?
  Якщо ти успішно будеш виконувати усі завдання та рекомендації викладача, а також захистиш свій випускний проект - звичайно так! До того ж у кінці кожного курсу ми проводимо персональні навчання з працевлаштування, на яких наші рекрутери допомагають тобі скласти резюме та розповідають про основні акспекти успішного проходження співбесід. Також ти отримуєш навики роботи в командах за методологією Scrum.
  Чи є вікові або гендерні обмеження для навчання на цих курсах?
  Ні, навчатись ніколи не пізно і ніколи не рано))) Якщо ти цілеспрямовано хочеш опанувати нову професію, тоді вік тобі не перешкода. Зазвичай в групі студенти віком від 18 до 30. Те саме стосується статі. Для дітей шкільного віку у нас є окремі курси з програмування, веб-розробки, робототехніки та дизайну — LOGOS KIDS ACADEMY.