1. Курси програмування не можуть бути короткостроковими. Пам'ятайте, що не все, що називають курсами насправді є навчальним курсом, опанувавши який, ви засвоїте певну мову
програмування чи технологію. Навчальний курс потребує систематичного тривалого навчання, підготовки до занять і постійного спілкування "викладач-студент", а також самостійного опрацювання матеріалу. Курси, де з вас обіцяють за місяць зробити програміста – це не курси, а шарлтанство. Ці курси можуть дати загальне уявлення про щось, або бути дуже вузькоспеціалізованими для людей з певним рівнем підготовки. Якщо вам обіцяють за один-два місяці зробити з вас програміста чи тестувальника, то очевидно, що такі «чаклуни» передивились Гаррі Поттера і відірвані від реальності. Перед тим, як обрати проаналізуйте всі пропозиції не лише з боку ціни, а й кількості академічних годин, актуальності програми, також дізнайтеся, як давно працює навчальний заклад, чи є в нього сертифіковані викладачі, матеріально-технічне забезпечення, адже більшість шкіл пропонують навчання на Ваших ноутбуках в сумнівних локаціях, що може бути для Вас неприємним сюрпризом!
2. Перші проекти Звісно, після завершення навчання ви можете гарно розповідати, що ви знаєте і вмієте. Але ніщо не розкаже краще про ваші навички, як результат роботи. Портфоліо чи GitHub акаунт з проектами, в яких ви вже реалізували отримані знання, буде найкращим свідоцтвом вашого успішного навчання. Тому обирайте курси, які допоможуть вам втілити свої знання у як мінімум один реальний проект.