8 міфів про Java

Такий міф має давні корені, бо справді колись Java працювала дещо повільніше. Проте тепер Java компілюється та в процесі оптимізується на основі інформації, яка зібрана в ході реалізації програми.
8 міфів про Java
1. Java – повільна
Такий міф має давні корені, бо справді колись Java працювала дещо повільніше. Проте тепер Java компілюється та в процесі оптимізується на основі інформації, яка зібрана в ході реалізації програми. Таким чином швидкість роботи байт-кодів на сьогоднішніх віртуальних машинах майже не уступає компіляторам машинних кодів. Отож, міф про повільність платформи Java – спростовано.
2. Програмувати на Java – важко
Java використовує багато відомих елементів синтаксису С++, тож для всіх хто хоча б поверхнево знайомий з програмуванням проблем у освоєнні Java не виникне. Для повноцінного вивчення та розуміння платформи краще все ж таки піти на курси Java. Освоєння платформи Java дається студентам досить легко та відкриває перед ними широкі можливості. Варто зазначити, в Java вмонтована підтримка мультитаскінгу, це дозволяє розробникам не опиратись на ресурси керуючої системи, а використовувати виключно основу конструкції самої Java, що значно спрощує програмування.
3. Робота Java ідентична на різних машинах та платформах
«Один код для усіх» – цей лозунг творців Java стверджує, що програми на Java працюють на різних платформах- однаково. Однак в реальності, є незначні відхилення в залежності від різних девайсів та систем, тому краще Java-додатки «проганяти» по кількох платформах та не використовувати нестандартні розширення для програмування, якщо не бажаєте зайвих збоїв в функціонуванні програми.
4. Java – це лише мова програмування
Java – сучасна програмна платформа, яка, по великому рахунку, має на меті замінити усі функції операційної системи. Основна фішка Java – платформо-незалежність, тобто незалежність віртуальної машини від апаратного устаткування та системи. Для Java існує декілька десятків різних програмних мов, одні з яких компілюються, а інші працюють безпосередньо із віртуальною машиною.
5. Java молодша сестра С++
Насправді Java не є молодшою сестрою С++, на меті розробників було максимальне спрощення вивчення Java, тому тут використано багато елементів із синтаксису відомих мов програмування. Деякі елементи були взяті із Pascal, принцип інтерфейсу класів адаптований із Objective C, а механізм обробки виключних ситуацій запозичений із C-подібних мов. Тому, вважати Java похідним якоїсь однієї мови програмування – некоректно.
6. Java використовується тільки для аплетів в Інтернеті
Ідея вмонтованих програм у гіпертекстові документи не нова, доволі багато компаній намагались завоювати цей ринок, проте наразі гідних конкурентів, що були б здатні витіснити Java немає. Звісно ж, окрім використання у якості аплетів, Java має й інші застосування. Як приклад: серверні додатки, що володіють доступом до дата-баз та програми для роботи в мережі — це головна галузь використання технологій Java сьогодні.
7. Java ідеальна і не потребує покращень
Java була створена в 95-му році, з тих пір стабільно розвивається, оновлюється та додає нові можливості. Проте немає нічого ідеального і розробники це усвідомлюють, тому продовжують вдосконалення та розвиток. Серед недоліків, які б могли бути виправлені програмісти виділяють відсутність шаблонів, також не вистачає перевірки умов виконання програми, програмування «по-контракту» і т.д. Ймовірно, ці недоліки будуть виправлені розробниками найближчим часом.
8. Проекти на Java коштують дуже багато грошей
Насправді ціна напряму залежить від складності програми, яка розробляється. Відповідно, чим простіший додаток тим менше він коштуватиме. Робота кваліфікованого Java-програміста не безкоштовна й розраховується відповідно до затрат часу на реалізацію проекту. Загалом Java цілком доступна технологія. Спеціалісти, які добре розбираються в Java надзвичайно затребувані. Тож, якщо Ви перебуваєте в пошуку професії, то курси Java – ідеальна можливість для отримання високооплачуваної спеціальності.
Освоєння сучасної професії відкриває перед Вами нові безмежні можливості в світі ІТ-технологій. Logos IT Academy пропонує широкий спектр навчальних програм, на які варто звернути увагу, а саме:

Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy