Безкоштовне навчання від Logos IT Academy

Дуже багато людей зараз залишилися без роботи, вони хотіли змінити професію і так багато мріяли про нове життя.
Дуже багато людей зараз залишилися без роботи, вони хотіли змінити професію і так багато мріяли про нове життя. Тож давайте зберемося із силами й продовжимо його будувати! Частина людей обороняє країну, інша частина намагається врятувати економіку.

Ми, як і будь-який свідомий бізнес, намагаємось допомогти: надаємо наші офіси для ЗСУ, надсилаємо 20% від ваших оплат на потреби ЗСУ, ддосимо російські сайти та сервіси.

Зараз наша команда розробила благодійний проект. Суть проекту - допомогти змінити професію та життя людям, які цього найбільше потребують та максимально вмотивовані!

В рамках проекту виділяємо 100 місць на навчання за напрямами Frontend, Вебдизайн, Тестування.
Навчання буде проходити на безкоштовній основі за рахунок нашої компанії. Зараховувати в групи будемо на основі двох етапів відбору, стартуватиме навчання вже в середині квітня.

Лінк на реєстрацію →

Залишати заявку можна лише людям які мають реєстрацію в зонах активних бойових дій. Заявки приймаються до кінця березня.

Зараз на наш кол центр має дуже велике навантаження тому бажаючим кандидатам прохання просто залишати заявки, ми в кінці тижня обов'язково підтвердимо реєстрацію, та з 1 квітня розпочнемо етапи співбесід.

Небайдужим прохання поширити пост в своїм соцмережах!

Слава Україні!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy