Чому Logos IT Academy веде відео-запис всіх занять?

Logos IT Academy дбає про якість послуг і створює максимально комфортні умови для своїх студентів всіх курсів. Вже тривалий час ми ведемо паралельний відеозапис більшості лекцій та практичних курсів.
Logos IT Academy дбає про якість послуг і створює максимально комфортні умови для своїх студентів всіх курсів. Вже тривалий час ми ведемо паралельний відеозапис більшості лекцій та практичних курсів. Це був один з перших в Україні подібний експеримент серед приватних навчальних закладів в галузі IT.

Мета такого нововведення – спростити студентам виконання домашніх завдань. За статистикою, із почутого ми запам'ятовуємо лише 20%. Та і, мабуть, кожен пам'ятає відчуття ще з університетських років – уважно слухаєш викладача на лекції, повертаєшся додому або до гуртожитку, сідаєш за домашнє завдання і… конспекту та того, що запам'ятав, виявляється недостатньо. Тому наші студенти мають доступ до відеозаписів вже прослуханих занять, аби була можливість оновити у пам'яті пройдені матеріали.

Відразу після заняття, студенти Logos IT Academy отримують в внутрішній навчальній системі відеозапис заняття – це спрощує також і їхню підготовку до наступного заняття.
Ще одна причина записувати заняття – допомогти студентові в разі пропуску. У таких ситуаціях студент може підготувати питання, докладно поспілкуватись з викладачем щодо пропущеного матеріалу і не відставати від групи.

Доступ до відеозапису заняття зберігається після закінчення курсу навчання. Студенти часто звертаються до відеозаписів після закінчення курсу і навіть в процесі роботи або стажування в IT-компанії.

Звичайно ж, є і негативний бік. Якщо студенту іноді щось незрозуміло під час заняття, він розраховує, що зможе переглянути запис вдома. Тому іноді студент може не приділити достатньо уваги матеріалу на занятті і не дуже уважно слухати викладача. Така ситуація може заважати швидкості та ефективності вивчення нового матеріалу. Ми радимо не обирати таку стратегію і зосереджуватись під час заняття. Адже набагато легше розібратися в великій кількості нової та складної інформації на заняттях, ніж спробувати самостійно зробити це вдома.

Як показала практика, подібний проект хоч і вимагає значних ресурсів для впровадження, але істотно полегшує навчальний процес. Головне, щоб студенти сприймали відеозаписи як додаткову допомогу в навчанні, а не як альтернативу відвідування заняття в академії.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy