Чому IT-спеціалісти зараз потрібні в Україні?

Про перспективність розвитку для спеціалістів у сфері IT говорити немає потреби, адже давним-давно очевидно: з кожним роком їх кількість лише збільшується, та це аж ніяк не стає на заваді попитові. Одночасно, саме Україна є одним із найбільших експортерів спеціалістів цієї галузі.
Про перспективність розвитку для спеціалістів у сфері IT говорити немає потреби, адже давним-давно очевидно: з кожним роком їх кількість лише збільшується, та це аж ніяк не стає на заваді попитові. Одночасно, саме Україна є одним із найбільших експортерів спеціалістів цієї галузі. То чи потрібні взагалі програмісти в Україні та чого очікувати молодим, потенційним айтішникам?

Попри те, що українські спеціалісти є одними із найбільш кваліфікованих, приводів вагатися щодо перспектив у власній країні у них чимало. Проте, при грамотному компонуванні, саме IT- сфера може стати найбільш впливовою не лише на ринку праці, але і в управлінні країною в цілому.

Здивовані?

Давайте по-порядку.

Щодня, окрім своєї професійної діяльності ми взаємодіємо із велетенською кількістю людей, пристроїв та установ. Частіше за все – державними. Часто доводиться простоювати довжелезні черги в державних установах, брати участь у квесті із отримання дозволів чи надважливих паперів та стикатись із непрофесіоналізмом, відсутністю елементарних реєстрів і даремно витраченим часом та нервовими клітинами. Чи варто йти на такі жертви, якщо у більшості цивілізованих країн, цей процес давно автоматизований?

Досягнення в IT, на фоні вбогого рівня елементарної побутової зручності у використанні та підключення швидкісного інтернету, електронних платіжних систем та електронної звітності виглядають досить комічно. В умовах гострої потреби розвитку країни на внутрішньому та зовнішньому ринках, знання, здобуті IT-спеціалістами, як ніщо інше можуть зіграти вирішальну роль у формуванні нових рішень для спрощення бізнес-процесів та перешкоджанню корупції. Саме тому ми можемо говорити про потенційно успішне співробітництво IT та державних структур, прикладів якого уже достатньо.

Саме тому, створення якісних сервісів публічних послуг, ефективних інструментів управління та спрощення процедури впливу на управлінські рішення громадянами потребують якісних кадрів. Поруч із комфортними умовами, які пропонує сфера та потребами країни, IT, як і раніше залишається найбільш перспективною галуззю не тільки в світі, що знаходиться поза межами нашої держави, але і в приватному світі однієї країні.

Тож, якщо Ви вже відчули в собі зародження IT-свідомості, Курси програмування, Web-Developerабо ж SEO, ймовірно, чекають саме на Вас!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy