Чому зарплати в IT так швидко ростуть?

Сфера ІТ технологій стрімко розвивається та захоплює усі галузі діяльності людини. Попит на послуги ІТ спеціалістів росте не по днях, а по годинах. Кількість же спеціалістів ІТ не є безмежною.
Сфера ІТ технологій стрімко розвивається та захоплює усі галузі діяльності людини. Попит на послуги ІТ спеціалістів росте не по днях, а по годинах. Кількість же спеціалістів ІТ не є безмежною, відповідно компанії готові платити чималі кошти, аби якомога швидше реалізувати задумані проекти. Технічна революція та комп'ютеризація світу привели до того, що ІТ галузь стала невід'ємною частиною абсолютної більшості процесів у житті людини. Покупки онлайн, моніторинг стану здоров'я, туристичні мандрівки, ігри в мережі це тільки невеликий перелік сфер, де без ІТ неможливо обійтись. Автоматизація виробничих процесів, один з найкращих методів збільшення ефективності та прибутковості підприємства. Без досвідченого програміста налагодити цей процес практично неможливо. Сучасну бухгалтерію без спеціальних програм, які дозволяють зекономити чимало часу на обрахунках та автоматично попереджають про можливу помилку, неможливо уявити.

Як бачимо ІТ технології влились в життя людини і значно спростили його. Звісно ж, компанії це розуміють та високо цінують спеціалістів, які здатні вирішувати необхідні для них завдання. Це й призводить до постійного та стабільного зростання розмірів винагород в ІТ.
З появою та загальним поширенням мережі Інтернет, кордони для спеціалістів ІТ сфери стали умовністю. Мінімальні знання англійської мови та відмінні навички у програмуванні, веб-дизайні чи SEO дозволяють працювати на іноземні компанії не покидаючи власного дому. ІТ одна з небагатьох галузей, що практично не страждає від валютних коливань. Враховуючи, що багато українських ІТ компаній орієнтуються на західний ринок і зацікавленні в утриманні в своєму штаті кращих спеціалістів, відповідно й винагорода для останніх пропонується на найвищому рівні.

Кар'єрний ріст в ІТ проходить доволі швидко і від стартових 500 доларів винагороди, до повноцінної зарплати в ІТ у 2-3 тис. $ може пройти не більше одного двох років продуктивної роботи. Це пов'язано з тим, що ефективність працівника вимірюється його рішеннями, а не тривалістю роботи. В ІТ молодий амбітний, прогресивний програміст може за короткий час досягнути найвищого рівня заробітку.

Варто зазначити, що прив'язка зарплати в ІТ кластері до міжнародної валюти, убезпечує професіоналів ІТ сфери від втрат при падінні курсу. І в той час коли національна валюта знижується і загальна маса населення бідніє, ІТ спеціалісти заробляють в національній валюті більше.

Уже сьогодні зрозуміло, що жодна із сфер діяльності людини не зможе обійтись без якісного програмного забезпечення, можливості швидкої комунікації, автоматизованого контролю, постійного розвитку та оновлення програмного забезпечення. Тому ІТ сектор розквітає, а спеціалісти галузі достойно заробляють.

Logos IT Academy пропонує Вам стати частиною ІТ галузі, освоїти одну з численних спеціальностей на навчальних курсах та йти в ногу з часом. Якщо бажаєте собі впевненого майбутнього, тоді ІТ-спеціальність – це те, що Вам необхідно.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy