Формула успішного відео від Юрія Федінчика

Сучасний світ неможливо уявити без відео. Більшість вважає, що це якась магія: із маленьких відеофрагментів творити цілісний продукт.
Сучасний світ неможливо уявити без відео. Більшість вважає, що це якась магія: із маленьких відеофрагментів творити цілісний продукт.

Вчора наш викладач курсу Adobe Premiere Pro, відеомонтажер та оператор із 5-річним довідом Юрій Федінчик під час івенту Створення відео. Що/ Як/ Для Чого» розповів як робити якісне відео та стати професіоналом в сфері кіно або телебачення.

«Щоб відео було успішним, воно має приносити користь та дарувати емоції. І зовсім не має значення, яка тематика відео, – каже Юрій Федінчик. – Якщо ви вирішили, що хочете працювати і творити у цьому напрямі, то вже ніколи не зупиняйтесь. Постійно робіть рішучі кроки в напрямку до цілі».
Монтажер та оператор пояснив, наскільки важливо розуміти, що саме ви хочете побачити в кінцевому варіанті. Також важлива робота в команді: слухати, розуміти та співпрацювати з режисером, сценаристом, звукачем тощо. Юрій Федінчик поділився своєю формулою якісного відео: ІДЕЯ – СТРУКТУРА – ЦІЛЬ
Не варто переживати через старт: достатньо пройти навчання у практикуючого спеціаліста і починати монтувати: «Звісно, першими клієнтами будуть ваші друзі, родичі. І це нормально. Спершу потрібно набити руку і дуже добре, коли це будуть реальні замовлення, реальні проекти, хоча і безплатні», – каже Ю. Федінчик.

Також відеомейкер рекомендує завжди робити копії відзнятих матеріалів. Це перші «граблі» кожного початківця.

Та попри все, переконує монтажер, діяльність буде успішною, якщо вона приносить задоволення.

Якщо ж Юрій Федінчик надихнув вас стати відеомонтажером або ж ви вже давно хотіли навчитись монтувати та все не знали з чого почати, запрошуємо вас на курс відеомонтажу в Adobe Premiere Pro, який стартує уже в наступному місяці.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy