Головні тренди в ІТ 2017

IT – сфера, яка розвивається найстрімкіше, з цим важко посперечатись. Кожного року, в цю галузь приходить все нові і нові працівники із абсолютно різними вміннями та навичками і знаходять своє місце в ній.
IT – сфера, яка розвивається найстрімкіше, з цим важко посперечатись. Кожного року, в цю галузь приходить все нові і нові працівники із абсолютно різними вміннями та навичками і знаходять своє місце в ній. А що ж готує нам 2017 рік?

Годі сумніватись, що, як і раніше, у 2017 році програмування буде найбільш перспективним напрямком для розвитку, адже Україна і зараз є одним із лідерів експорту послуг IT-спеціалістів, а, за прогнозами, наступного року, рівень доходу від експорту IT-технологій зросте ще в кілька разів.

Якщо ж говорити про практичні речі, то 2017 рік має стати роком розвитку безпровідних сенсорних мереж, які зможуть значно покращити якість життя та створити нові можливості для бізнесу.

Другим значним поштовхом у розвитку стане зміна та розширення типу контенту. Поки що, контент базується на трьох основних типах: тексті, аудіо та відео. Завдяки активному впровадженню новітніх технологій ми очікуємо доволі стрімкого виникнення сенсорної та контекстної інформації. Також високою є ймовірність виникнення «смакової» передачі.

Підвищення користувацької освіченості. З часом, користувачі перестають витрачати на навчання багато часу, і те, на освоєння чого раніше могло б піти кілька років, зараз є можливим для сприйняття за образних кілька днів. В контексті цього, компаніям слід буде звернутись до того, щоб зробити свої сервіси максимально мобільними та доступними за допомогою мобільних додатків із розширеним функціоналом.
Актуальним залишиться і покращення безпеки. Захист персональних даних давно потребує покращення. Особливо явно це проявляється на фоні цілого ряду скандалів, пов'язаних із розповсюдженням персональних та юридичних даних, компанії зосереджуються на пошукові надійного постачальника IT-технологій, що зможе допомогти покращити безпеку підприємства.

Автоматизація процесів. Це, звичайно, не новина. Проте, зі збільшенням кількості програм, здатних до самонавчання, компанії зможуть дозволити собі збільшити також і обсяг опрацьованої інформації.

Це, звичайно, далеко не всі завдання, які ставить перед собою айті-індустрія, проте саме ці напрямки видаються найбільш перспективними. Саме тому, хороші спеціалісти потрібні зараз як ніколи раніше. Що ж це означатиме для нас та чому так важливо бути на одній хвилі із айті-сферою?

Незалежно від того чи плануєте Ви розвивати себе як спеціаліст, маэте власний бізнес чи тільки почали відчувати в собі паростки бажання розвиватися в айті – ці знання пригодяться фактично у всіх сферах, адже досягнути бажаного успіху без них фактично неможливо. Тому, якщо Ви відчуваєте в собі задатки програміста чи бажаєте отримати актуальні знання – запрошуємо Вас пройти курси програмування у Львові!

Приєднуйтесь до нас та обирайте свій із найбільш популярних напрямків: SEO, веб-девелопемент, HR, тестувальників чи Java. Чекаємо в наших рядах Logos IT Academy.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy