Junior Web Developer. Вимоги

В 21 столітті надзвичайно популярними стали професії в сфері інформаційних технологій. І це не з проста. Окрім творчої та цікавої роботи, сьогодні вони отримують велику заробітну платню. Серед них є веб девелопери, джава-спеціалісти, тестери та багато інших.
В 21 столітті надзвичайно популярними стали професії в сфері інформаційних технологій. І це не з проста. Окрім творчої та цікавої роботи, сьогодні вони отримують велику заробітну платню. Серед них є веб девелопери, джава-спеціалісти, тестери та багато інших.

Веб програмування – є однією із трьох галузей програмування. Саме спеціалісти цієї галузі проектують веб-додатки та веб-інтерфейси для сайтів. Без роботи веб-програміста не може існувати жоден інтернет-проект. Якщо замовник дає ідею, веб-дизайнер створює її візуально, то веб-девелопер виконує це все з технічної точки зору, він втілює ідеї з практичної точки зору й оживляє її, вводить проект в дію.

Вони працюють з гіпертекстом і мовами HTML, XML і CSS. Сьогодні ця галузь є популярнішою навіть, ніж розробка програмного забезпечення.

Так web девелопер повинен володіти мовами програмування, знати системи обчислення та елементарні алгоритми. Також спеціаліст-джуніор має володіти мовою JavaScript.
Великим плюсом такого програміста є великий попит на робочому ринку. Це творча робота, і рішення за тим, як розв'язати ту чи іншу проблему завжди залишатиметься за вами. Такі спеціалісти можуть працювати віддалено, як і більшість робітників ІТ сфери.

Що важливо для веб програміста? Якими якостями він повинен володіти?

По-перше, це посидючість, вміння зосереджено висидіти не одну годину на місці, сконцентрувавшись на одному завданні. Будьте готові до того, що вам доведеться не лише створювати, а й обслуговувати та постійно підтримувати ваше творіння. Самостійно веб девелопер сайт не створює. Над проектом працює ціла команда. Тому вам потрібно буде навчитись взаємодіяти з всіма її членами, щоб результат вийшов якомога кращим. Будь-які негаразди всередині колективу не мають позначитись на результаті роботи.

Після роботи веб девелоперів, як і всіх інших програмістів, проект тестується спеціальними тестувальниками, що шукають та виправляють усі допущені помилки, для того, щоб програма працювала. Вони теж є незамінними членами всієї команди розробників.
Цікавий факт: веб-програмісти святкують свій професійний день 4 квітня за аналогією до цифри «404», що в комп'ютерному світі означає, що сторінки не знайдено.

Програмуванню можна навчитись самостійно, або ж записатись на курси. Якщо ви школяр, вам не пізно ще задуматись над вступом в університет на відповідний факультет.

На курси девелоперів можна записатись в Logos IT Academy. Там ви зможете отримати всі необхідні навички в цій сфері, до того ж, не лише теоретичні, а й практичні. Академія пропонує вам кваліфікованих викладачів, які досягли значних успіхів у сфері інформаційних технологій.

Хоч при влаштуванні в вас питатимуть більше про досвід, ніж про диплом, він вам ніколи не завадить і стане лише додатковим плюсом. В кінці навчання в академії ви одразу отримуєте рівень – джуніор. Це дозволить вам знайти престижну та високооплачувану роботу.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy