Курси програмування у Львові на платній та безкоштовній основі!

Сфера інформаційних технологій за останні десять років набула популярності на ринку праці серед українців. Так найбільшими містами нашої країни, що стали епіцентрами з розташування ІТ-компаній є Львів, Київ, Одеса, Запоріжжя та Дніпро.
Сфера інформаційних технологій за останні десять років набула популярності на ринку праці серед українців. Так найбільшими містами нашої країни, що стали епіцентрами з розташування ІТ-компаній є Львів, Київ, Одеса, Запоріжжя та Дніпро. Все більше людей хочуть спробувати свої здібності в ІТ. Для цього відкривають спеціальні факультети при технічних університетах та створюють спеціальні курси.

Спеціальні курси ІТ поділятимуться на платні та безкоштовні. Останні трапляються дуже рідко, оскільки міські ради в Україні не мають можливості, щоб виділяти для них кошти. Існує ще третій альтернативний варіант, коли ІТ-компанії влаштовують школи при своїх філіях для навчання нових працівників. Серед них варто відзначити Soft Serve, GlobalLogic, Intersog та інші. Для учасників АТО освітній фонд «BrainBasket» за підтримки Міноборони створив також проект, по закінченню якого слухачі можуть отримати професію інженера-тестувальника.
Роботу після завершення такого навчання знайти легше, бо в більшості випадків ви отримуєте сертифікат, де вказано рівень свого володіння програмуванням. Легше буде знайти місце праці, якщо ви вже під час навчання отримали певний досвід, хоча б мінімальний.

Однією із найпопулярніших шкіл цього спрямування у Львові є Logos IT Academy. Як зразок опишемо, як виглядатиме у них курс web-developer.

Всього він триває рік та поділений на два тематичні модулі. В першому ви дізнаєтесь про основи програмування, HTML та CSS, мову JavaScript та професійний равень JavaScript. В другому модулі ви розглянете поняття дизайну, бренду та цільової аудиторії (UI/UX), MySQL, SEO. По завершенню кожного з них ви створите і здасте власний проект. З вами працюватимуть професіонали своєї справи. Такий курс підійде для тих, хто раніше не працював в технічній сфері, тобто починається він з нуля.
Самі курси Логос адаптовані до потреб працедавців – це те, чого так не вистачає університетській освіті у Львові. Академія забезпечує учнів необхідною технікою та матеріалами. Також на конкурсній основі тут можна потрапити на безкоштовні курси основ програмування.

Насамкінець, варто знати, що свої знання спеціалісти ІТ сфери мають оновлювати та підтримувати щодня. Цього вимагає від них постійний розвиток інформаційних технологій: мов програмування, програм та запитів від користувачів. Програмісти сьогодні є незамінною частиною світового розвитку, оскільки сфера інтернету та електронних технологій виконує неабияку роль в нашому суспільстві.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy