Logos IT Academy презентує сучасні курси 3DS MAX

Курси 3DS MAX від Logos IT Academy – це чудова нагода підготуватися до роботи у дизайнерських чи рекламних агентствах і студіях. Вони підійдуть тим, хто вже має базові знання в цій сфері.
Курси 3DS MAX від Logos IT Academy – це чудова нагода підготуватися до роботи у дизайнерських чи рекламних агентствах і студіях. Вони підійдуть тим, хто вже має базові знання в цій сфері. У першу чергу – для дизайнерів, художників, архітекторів, спеціалістів із комп'ютерного моделювання.
Індивідуальний підхід у навчанні
Фахівці Logos IT Academy допоможуть Вам спланувати свій графік і складуть програму навчання 3DS Max таким чином, щоб врахувати всі особливості та нюанси за умови вибору індивідуального курсу. Наприклад, буде взято до уваги нинішню ситуацію на ринку праці та Вашу кваліфікацію.

Для тих, хто планує дуже глибоко вивчати комп'ютерні прикладні програми та уроки 3DS MAX, складуть індивідуальний план навчання. Завдяки цьому Ви зможете повноцінно реалізувати прагнення, пов'язані з кар'єрою та фінансовими можливостями.
Що цікавого передбачає програма курсу?
Тривалість 1-го заняття – 90 хвилин. Курс передбачає 18 занять, тобто 36 академічних годин. Кожен учень отримає сертифікат після успішного завершення навчання.

Програма курсу побудована для легкого засвоєння знань, необхідних щоб:

  • створювати різні спецефекти та освітлення;
  • професійно моделювати об'єкти;
  • отримати навички з дизайну інтер'єру;
  • будувати тривимірну анімаційну графіку.
  • Моделювати інтер'єри приміщень
Під час навчання будуть розглядатися складні випадки освітлення і того, як можна налаштувати навколишнє середовище завдяки фотореалізму. Учні дізнаються, як побудувати тривимірні макети різних приміщень, використовуючи модифікатори (Edit Mesh і Edit Patsh).

Завдяки курсу Ви зможете дізнатися, що таке 3DS MAX та ознайомитися з графікою. На заняттях розглядатимуть основну панель і вчитимуть працювати зі шарами та масивами. Ви дізнаєтеся, як групувати об'єкти, змінювати відображення та робити над ними важливі маніпуляції.
Учні навчаться перевіряти та аналізувати помилки в геометрії, а також проводити булеві операції. На курсі можна буде опанувати роботу із Compound Object, а також лініями, кривими та їхніми основними модифікаторами. Ви дізнаєтеся, як співпрацюють 3D's MAX з ArchiCAD та AutoCAD. Це дозволить імпортувати моделі та доопрацьовувати їх у майбутньому.

У рамках курсу Ви розглянете візуалізатор Vray, продукти Marvelous Designer та Edatable Poly, щоб вміти перевтілювати прості форми у високополігональні моделі. Учні навчаться створювати текстур під 3Ds MAX, розкриють додаткові можливості програми.

IES проекції світла, модифікатори Hair and Fur, Material Editor – перестануть бути для Вас «страшними» словами, а перетворяться на інструменти праці. Ви дізнаєтеся головні прийоми у післяобробці рендеру, а також методи покращення текстур і надання геометрії своєї природної фактури.

Бажаєте бути висококласним спеціалістом у сфері 3Ds MAX? Тоді годі сумніватися – станьте студентом Logos IT Academy!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy