Logos IT Academy - оновлює безкоштовну платформу ІТ освіти!

Світ ІТ готовий прийняти кожного, хто докладає зусиль до власного навчання та розвитку. А ми в Logos IT Academy сприяємо в цьому не лише нашим студентам, а й усім бажаючим.
Світ ІТ готовий прийняти кожного, хто докладає зусиль до власного навчання та розвитку. А ми в Logos IT Academy сприяємо в цьому не лише нашим студентам, а й усім бажаючим.

Для досягнення кар'єрних цілей ми створили безкоштовну платформу ІТ-освіти у Львові.

Відтепер усю необхідну інформацію про навчання, заходи та безкоштовні вступні курси з програмування можна отримати на нашому оновленому сайті.
Наша ініціатива включає:
Сайт
Власне, сайт на якому ми публікуємо інформацію про всі безкоштовні ІТ події в компанії
https://lviv.lgs-events.com. Тут знаходяться корисні джерела, інформативний та новинний блог, посилання на різні заходи академії. Вже звідси можна розпочати свій шлях в ІТ та дізнатись базову інформацію про різні напрямки в ІТ, про потрібні знання та навички, прочитати реальні історії програмістів, їх кар'єрний шлях в ІТ-компаніях.
YouTube канал
На нашому YouTube каналі ви знайдете велику кількість безкоштовної інформації про роботу в ІТ-компанії, працевлаштування після курсів програмування, поради з написання резюме та проходження співбесіди за різними напрямками, короткі майстер-класи та туторіали, а також тренінги з розвитку Soft Skills програміста.
Соціальні мережі
На наших сторінках Facebook та Instagram ви знайдете не лише фан, а й корисну стислу інформації про ІТ-новини та відповіді на запитання початківців.

У нашому Telegram каналі ви першими зможете отримувати інформацію про акції академії та сповіщення про оновлення платформи.
Вебінари, івенти, майстер-класи, speaking clubs
На наших онлайн та офлайн заходах і діти, і дорослі можуть отримати максимум інформації від професійних ІТ-спеціалістів, носіїв мов та викладачів Академії.

Якщо ви хочете дізнатись усю необхідну інформацію про старт кар'єри в ІТ, то варто лише зареєструватися і отримати відповіді на запитання.

На безкоштовних дитячих майстер-класах, юні студенти можуть спробувати власні сили у програмуванні, веб-розробці, дизайні, розробці ігор, 3D-моделюванні та робототехніці.
Безкоштовні вступні курси
Наша унікальна розробка:


На безкоштовний тижневих курсах можна опанувати базові знання та навички потрібного напрямку чи напрямків, поспілкуватися з викладачем - практикуючим спеціалістом, отримати відповіді на запитання про досвід, шлях програміста в ІТ-компанії та підводні камені роботи в ІТ.
Світ ІТ не стоїть на місці і ми розвиваємося разом з ним!

Якщо ви хочете опанувати одну з найпопулярніших мов програмування, або розкрити свій творчий потенціал у світі діджитал, то приєднуйтесь до безкоштовної платформи освіти Logos IT Academy.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy