Logos IT Academy вітає з 2022 роком!

Скоро Новий Рік, а це означає - пора підбивати підсумки! Щоб на Новий Рік було чим похвалитись - потрібно не чекати, відкладаючи все на кращі часи, а розпочинати вже сьогодні!
Скоро Новий Рік, а це означає - пора підбивати підсумки! Щоб на Новий Рік було, чим похвалитись - потрібно не чекати, відкладаючи все на кращі часи, а розпочинати вже сьогодні! Дуже часто, слушного часу і відкладаємо наші плани та прагнення на невизначений термін, ігноруючи власні бажання.

Кожного року команда LOGOS ставить собі все більші та на перший погляд недосяжні цілі і їх досягає. Все завдяки людям, які формують компанію, завдяки їхнім мріям та наполегливості. Тому ділимось досвідом і дуже хочемо, щоб цей 2022 рік для вас був продуктивним та приголомшливим переворотом вашого особистісного розвитку.

Ловіть топ-5 ліст, яким керується наша команда на такому нелегкому шляху до ІТ-Олімпу:
  • команда, яка не просто виконує свою операційну роботу, а і ставиться до своєї роботи з душею;
  • діджиталізація та сучасний підхід до всіх процесів;
  • амбіції, які реалізовуємо через покращення робочого простору;
  • постійний розвиток: особистісний та командний;
  • креатив та підтримка work and life balance.
Робочий процес академії безперервний, завжди оптимізується. Він підкріплюється постійною мотивацією та розвитком працівників, які у свою чергу прагнуть покращувати життя наших студентів. Бути корисним одне одному - це однозначно робоча схема, рекомендуємо!

Корпоративна культура Logos-команди та цінності компанії співпадають, тому ми лише покращуємо налагоджену систему. І у новому році бажаємо стати кращими для вас і для себе.

Підбиваючи підсумки Старого року, скажемо: "Так, ми пишаємось нашою командою та усіма студентами, які вирішили розпочати новий шлях з нами. Робимо все можливе, щоб підкорення вершин ІТ було для Вас доступним та ефективним!"
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy