Logos IT Academy запускає новий курс для програмістів

Сучасні технології не стоять на місці і стрімко розвиваються. Саме тому охочих опанувати професію програміста більшає з кожним днем. Хтось вступає на навчання до університету, обираючи потрібну спеціальність, а хтось надає перевагу різним курсам та самоосвіті.
  Сучасні технології не стоять на місці і стрімко розвиваються. Саме тому охочих опанувати професію програміста більшає з кожним днем. Хтось вступає на навчання до університету, обираючи потрібну спеціальність, а хтось надає перевагу різним курсам та самоосвіті. І справді, чи варто витрачати мінімум 4 роки на те, що можна дізнатися значно швидше як у теорії, так і на практиці.

  Компанія Logos IT Academy запрошує на новий курс Java Full Stack developer. Він стане справжньою знахідкою для тих, хто не має достатньо знань із цієї галузі програмування, але хоче отримати відповідну посаду. Також курс буде корисним для спеціалістів із досвідом, які хочуть працювати з архітектурним стилем REST.

  Сьогодні він вважається найбільш популярним, коли мова йде про способи розробки веб-сервісу. На заняттях Ви зможете дізнатися про те, як правильно проектувати розподілені системи.
  Java Full Stack developer – курс, на якому Вас чекають

  У рамках курсу кожному студенту доведеться створити API, використовуючи мову Java та платформу Spring. Також буде завдання розробити сторону Front-End, опанувавши JS Framework – Angular 2. Охочі зможуть підключити до свого API й будь-які інші клієнти, наприклад, десктопні чи мобільні додатки.
  Для кого буде корисним цей курс?

  Навчання ідеально підійде для тих, хто вже пройшов курси Java та Java Advanced або комплексний курс Java. Якщо це не про Вас – не переймайтеся. Головне, щоб Ви розуміли, що представляє собою веб-додаток, а також знали, як саме він працює. Спеціалісти запропонують пройти тестування, щоб переконатися, що Ви маєте достатньо знань для проходження цього курсу.

  Якщо Ви ще не знайомі з TypeScript, то матимете змогу дізнатися про спільні та відмінні риси з Java, функції та види данних, наслідування, класи, інтерфейси, модулі та модифікатори. Ви навчитеся правильно працювати з фільтрами та сервісами та проектувати додатки за допомогою архітектурного стилю.

  Ви також дізнаєтесь про особливості Angular2, Http та JSONP, Routing, Spring Boot у Rest Service, MySQL, Rest Security та MongoDB. І навіть якщо зараз Вам незрозумілі ці терміни, то дуже скоро Ви зможете вільно оперувати ними, будучи знавцем Java.

  Скільки триватиме курс?

  Тривалість кожного заняття – 90 хв = 2 академічні години. У рамках курсу буде 24 заняття, загалом викладачі працюватимуть із Вами протягом 48 академічних годин. Для тих учнів, які захочуть отримати додаткові знання у рамках тематики курсу, спеціалісти можуть скласти індивідуальну програму. По завершенню навчання кожен студент отримає сертифікат.
  Отримати консультацію
  Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy