Не бійтесь помилятись: поради для IT-початківців

Зробити перший крок – це вже 50% успіху. І як правильно його зробити, з чого розпочати та чому не варто зупинятись на досягнутому розповіли під час тренінгу «З чого починати ІТ-кар`єру» досвідчені девелопери.
Зробити перший крок – це вже 50% успіху. І як правильно його зробити, з чого розпочати та чому не варто зупинятись на досягнутому розповіли під час тренінгу «З чого починати ІТ-кар`єру» досвідчені девелопери з компанії UKEESS Software House Алім Ісмаілов та Олександр Шепельський.

Цей вечір був сповнений морем корисної інформації та приємними сюрпризами для учасників.
Підказки новачкам: як правильно обрати свій ІТ-шлях
Кожен випадок, звісно, індивідуальний, однак є певний набір послідовних кроків, які варто зробити усім, хто бажає стати ІТ-спеціалістом. Досвідчені девелопери рекомендують:

1.Оберіть мову програмування та цілеспрямовано рухайтесь у її вивченні. Це не означає, що не треба більше нічого вчити, однак спеціалістом треба бути у конкретній мові, а не розпорошуватись на окремі галузі. Вже під час роботи вам, можливо, доведеться перепрофільовуватись на іншу мову під певний проект. Та попри все, стартувати треба з однієї мови і до її вибору треба підійти серйозно.

2.Впевніться, що достатньо добре володієте англійською.
Алім Ісмаілов: «На англійській мові в світі програмування дуже багато зав'язано. Без англійської не буде нормальної роботи, ви не знайдете якісної літературим та не витримаєте конкуренції під час випробувань на вакансію. Вкладайте в свої знання і, повірте, вам це окупиться в рази»
Алім Ісмаілов:
UKEESS Software House
3.Визначтесь як будете набирати знання. Оберіть найоптимальніший для вас спосіб навчання:
– або самостійно засідайте за книжки та інтернет,
– або знайдіть собі досвідченого наставника (чи це ваш викладач, чи друг, який уже працює і має певний досвід, а головне бажання бути вашим ментором),
– або ж йдіть на спеціалізовані курси.
Олександр Шепельський: «Курси – це хороший стимул, щоб почати вчитись. Вам дадуть напрям і структурують знання, на курсах ви отримаєте таку собі карту і вже точно знатимете, куди рухатись і за що в першу чергу братись»
Олександр Шепельський:
UKEESS Software House
4.Спробуйте себе у фрілансі. Це не обов'язково, однак досить вагомим у резюме буде інформація про уже наявний у вас певний практичний досвід. Можна також робити проекти «наперед» і виставляти їх на продаж. І не забудьте вказати цю інформацію у резюме.

5.Ідіть на співбесіди. Коли ви вже пройшли усі ці кроки і маєте впевненість, що готові до співбесід, сміливо подавайте резюме і будьте готові до випробувань на вакансію.
Алім Ісмаілов: «Ніколи не опускайте руки і не розчаровуйтесь, якщо перші співбесіди у вас провальні. Це нормально і всі через це проходять. Краще робіть висновки після кожної співбесіди і не бійтесь питати рекрутера чи архітектора (того, хто проводить у вас співбесіду), яка була правильна відповідь. Це допоможе вам наступного разу»
Алім Ісмаілов:
UKEESS Software House
Попри усі труднощі та зусилля досвідчені спеціалісти переконують, що коли програмування почне вам подобатись – це стане для вас мистецтвом і саме тоді ви почнете творити!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy