Переваги вивчення Веб-розробки з наставником

Якщо ви вирішили стати веб-розробником, то логічно почати з вивчення HTML і CSS. Але як саме? Озброїтися підручниками і гуглом, придумати навчальний план, а відповіді на запитання чекати на форумі тижнями від таких же самоучок?
Якщо ви вирішили стати веб-розробником, то логічно почати з вивчення HTML і CSS. Але як саме? Озброїтися підручниками і гуглом, придумати навчальний план, а відповіді на запитання чекати на форумі тижнями від таких же самоучок? Або спробувати знайти досвідченого наставника-розробника, який стане провідником у світ веб-розробки. Очевидно, що швидше та ефективніше?

З конкретним завданням, припустимо, зверстати сайт-візитку – розібратися можна, дійсно, самому, витративши кілька вечорів. Але це до тих пір, поки не з'явиться складніше завдання, яке має кілька рішень. Досвідчений розробник впорався б швидко, так як вивчав основи структурно і вже вирішував схожі завдання, а новачок ризикує застрягти надовго і отримати не саме коректне рішення.
Що заважає отримувати знання без допомоги наставника?
Нічого, але будьте готові до того, що на це піде досить багато часу – точно більше, ніж хотілося б.

До того ж індустрія розвивається швидко, нові технології з'являються постійно і складно зрозуміти за що варто хапатися, а на що час і сили витрачати не потрібно.

Людський фактор і мотивація також впливають на результати. Не маючи чіткого плану і підтримки з боку, навчання і практика нерідко закидається після перших труднощів.

Викладач допоможе впоратися з цим: поділиться досвідом, підтримає, задасть навідні запитання там, де потрібно і розповість про кращі практики, технології та їх доцільність в тому чи іншому випадку. Буде з Вами на зв'язку вдень і вночі.
Нісенітниця якась … я почав сам вивчати HTML і вже майже все знаю!

А якщо на співбесіді запитають про одну з таких основних речей, з якою ви ще не стикалися?

Важливо відмітити, що HTML/CSS – це капля в морі! Попереду Вас чекає JavaScript, MySQL та багато іншого. І самостійно всьому цьому навчатись – план самогубці.

Продумана програма навчання і досвідчений наставник допомогли б визначити мінімум того, що необхідно освоїти починаючому верстальщику і підготуватися краще.

Більш того, в роботі верстальника вам знадобляться і інші суміжні навички: методології для написання акуратного і легкого в підтримці коду, робота з фотошопом і системою контролю версій, фреймворками.

В Logos IT Academy ви разом з професійним викладачем навчитесь дійсно тим вмінням, які потребують IT компанії і будуть цінуватись на ринку ще багато років.

Тому, вибирай ефективний метод становлення айтішником вищого класу!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy