Плюси та мінуси контекстної реклами

Реклама надзвичайно важлива для будь-якої справи, яка працює з клієнтами. Одним із її різновидів є контекстна реклама (Content-targeted advertising). Що ж це таке?
Реклама надзвичайно важлива для будь-якої справи, яка працює з клієнтами. Одним із її різновидів є контекстна реклама (Content-targeted advertising). Що ж це таке?

Це такий спосіб розміщення реклами, зорієнтований на сам зміст сторінки, що має вигляд текстового оголошення або банера. Наприклад, сайт про кондитерські вироби матиме рекламу пов'язану з цією сферою. Така реклама використовується на інтернет-сторінках та в друкованих виданнях ЗМІ. Такою є реклама в Гугл та інших пошукових системах.

Які ж переваги й недоліки такої реклами?

Сама контекстна реклама орієнтується на цільову аудиторію і це є її істотним плюсом. Тобто вона буде відображатися на екрані тільки того користувача, якому вона може бути цікава. Це підвищує можливість того, що споживач перейде за лінком вашої реклами на сторінку з вашою продукцією. Проте ви не матимете гарантій, що людина, перейшовши на ваш сайт, дійсно щось собі придбає або замовить.
Така реклама цінами значно дешевша від інших видів і є набагато дієвішою.

Для контекстної реклами не потрібне щоденне оновлення чи зміна алгоритмів, проте вона діє протягом вказаного проміжку часу.

Вартість бюджету контекстної реклами залежатиме від кількості кліків, які здійснює користувач, заходячи на сторінку. Середня вартість одного натискання приблизно 30 копійок. Все буде залежати також від відвідуваності сайту, на якому ви розміщуєте сторінку реклами.

Ще однією перевагою є швидке досягнення помітних результатів. Вони помітні одразу після надходження рекламного бюджету в онлайн-сервіс. Його можна поповнити на мінімальну суму і подивитись, як працює система. Тому контекстна реклама спочатку вимагає лиш мінімальних витрат.

На ринку такої реклами ви зустрінете велику кількість конкурентів. Це також недолік контекстної реклами.

Також такий вид реклами можна застосовувати вже до відомих товарів або послуг. Новинки таким чином рекламувати не рекомендується. Люди просто не будуть звертати на них уваги.
Контекстна реклама налаштування має не складні. Одна з можливостей – Google adwords – це онлайн-сервіс контекстної реклами google. Стандартне оголошення створюється в ньому не довше, як 30 хвилин. А також має націлене спрямування на географічну та мовну особливість аудиторії. Сервіс веде статистику, рейтинги і звітність, яку може переглянути автор оголошення. Все це створено для ефективності вашої рекламної кампанії.

Мінусом буде те, що вам доведеться заплатити фахівцю за пророблену роботу над власне складанням реклами, але це потрібно лише в тому випадку, якщо ви не змогли освоїти азів контекстної реклами самотужки.

Навчитись створювати контекстну рекламу ви можете в Logos IT Academy. Вона є одним із розділів того, що ви зможете розглянути на курсі Web Marketing Academy. Пройшовши його ви здобудете усі навички веб-маркетолога – від SEO і SMM до email-маркетингу. Тривалість навчання – 72 академічні години. Відтак ви вільно зможете досягнути успіху в інтернет-продажах.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy