Тренінг «Магія вірусного маркетингу». Як це було?

Нарешті, пройшов довгоочікуваний тренінг «Магія вірусного маркетингу». Ми раді сказати, що це було класно! Перш за все, вдячні нашим спікерам суперкрутим Тетяні Молчановій та Павлу Лисому.
У вівторок, нарешті, пройшов довгоочікуваний тренінг «Магія вірусного маркетингу». Ми раді сказати, що це було класно!

Перш за все, вдячні нашим спікерам суперкрутим Тетяні Молчановій та Павлу Лисому за те, що зуміли зробити цю зустріч такою динамічною та цікавою. А ще – кожному, хто відвідав наш захід, сподіваємось уже найближчим часом почути про створення хорошого вірусного контенту у Львові.

Бути організаторами таких подій – справжня честь для Logos IT Academy, адже ми вважаємо одним із передових завдань для себе поширення якісної інформації та популяризації IT-сфери, забезпечуючи її професіоналами своєї справи. Тож трішки маркетингової магії нам цього тижня точно не завадило.
За дві години, які були відведені на тренінг ми дізнались не тільки професійні секрети створення вірусного контенту, але і мали можливість аналізувати вдалі та провальні приклади разом із експертами, що перетворило тренінг на своєрідну дружню зустріч давніх знайомих. А ще вигравали призи.

Тож, чекаємо всіх охочих на навчанні у першій у Львові школи веб-маркетингу, що покликана комплексно готувати спеціалістів інтернет-маркетингу та показати власникам бізнесу нові можливості для реклами.

І, звичайно, особливо затятих запрошуємо на курси Logos IT Academy, де виростають та міцніють професіонали айті: школа HR, курси Java, веб-девелоперів, школа тестувальників та інші.

До нових зустрічей!

Фотозвіт з заходу можна подивитись тут.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy