Розробник ігор – чи така вже ідеальна професія?

Галузь розробки комп'ютерних ігор розвивається дуже швидко. І якщо раніше розробники у своїй більшості були чимось незрозумілим для основної маси людей, то зараз ця професія перетворилась у одну із найбільш бажаних.
Галузь розробки комп'ютерних ігор розвивається дуже швидко. І якщо раніше розробники у своїй більшості були чимось незрозумілим для основної маси людей, то зараз ця професія перетворилась у одну із найбільш бажаних. Та чи справді все так ідеально, як малюють собі любителі побавитись в ігри та чи можна її вважати справжньою роботою мрії?

Правда в тому, що з часом змінились не тільки розробники, але і повністю змінилась якісь ігор і сьогодні на зміну скрипучій музиці та поганому зображенню прийшли повноцінні картини зі спецефектами за закрученими сюжетами. Над ними працює ціла команда людей, а бюджети таких ігор часто перевищують бюджет повноцінного фільму.

Проте вважати, що стати дизайнером ігор означає перетворити улюблене хобі грати ігри на професію доволі помилкове. Грати самому – це лише частина навчання. Студенти повинні вивчити чи все правильно функціонує в найдрібніших деталях, а це вже не схоже на гру. Це – справжнісінька робота.

Одночасно, навіть закінчивши відповідні курси чи школу дизайну, Вам доведеться постійно вчитись, адже ця галузь є достатньо мінливою.
Розробка ігор пропонує чудові перспективи. Це одна із найстрімкіших галузей, де бракує кваліфікованих працівників, тому навчившись один раз, Ви фактично гарантуєте собі успішну кар'єру. Проте передбачити, що буде відбуватись в галузі через кілька років досить складно – розвиток настільки швидкий, що гейм-дизайнер не може з точною впевненістю сказати, де саме опиниться, проте завжди знає, що ця робота йому буде подобатись.

Тому сказати, що професійний розробник – це будь-який любитель пограти ігри – неправда. Хоча відповідний досвід розробникові, звичайно необхідний. Багато розробників ігор – це випускники мистецьких факультетів, знавці графічного дизайну. Для того щоб створити історію та доступно її подати, гейм-дизайнер повинен розбиратися у багатьох галузях, які на перший погляд не стосуються ігор: психології, математиці, англійській мові, вміння працювати із документацією.

І, звичайно, зовсім очевидні: багата фантазія, вміння працювати із відповідними програмами, створення ескізів та тестування.

Тому назвати ідеальною таку професію можливо. Але тільки для тих, хто хоче і вміє створювати нову ігрову реальність, а не лише бути присутнім у ній у ролі гравця.

Бажаєте поповнити лави успішних гейм-дизайнерів? Долучайтесь до нас та отримайте необхідні знання. LOGOS IT Academy презентує курс Game development, де за найкоротший час Ви здобудете основні навики, що необхідні розробникові ігор та зможете розпочати успішну кар'єру!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy