Що потрібно знати перед вивченням Java?

Java – популярна мова програмування, що відкриває широкі можливості перед розробниками. На сьогоднішній день, Java перебуває в стадії розквіту, а на ринку праці Java програмісти користуються великим попитом.
Java – популярна мова програмування, що відкриває широкі можливості перед розробниками. На сьогоднішній день, Java перебуває в стадії розквіту, а на ринку праці Java програмісти користуються великим попитом. Java програміст високооплачувана та затребувана професія. Не важливо чи ви збираєтесь намагатись вивчити Java самостійно, чи віддаєте перевагу якісній освіті на курсах Java, варто підготуватись до навчання, щоб без проблем та на льоту сприймати нову інформацію.

Безліч відео уроків, книг та статей на тему «Java для чайників» обіцяють Вам вивчення мови програмування легко та просто практично з нуля. Проте, уже після кількох перших сторінок у Вас почнуть з'являтись конкретні запитання пов'язані, як із знанням бази якою варто володіти приступаючи до освоєння Java, так і з особливостями конкретних тем. Власне тому курси Java, де досвідчений викладач, в будь-який момент може пояснити незрозумілі для Вас речі, мають перевагу над самоосвітою, де Вам доведеться витрачати чимало часу в пошуках іноді, навіть, елементарної інформації.
З якими основами треба ознайомитись беручись за вивчення Java?
Командний рядок або консоль – здавалось би, 21 століття ера новітніх технологій, графічного дизайну, необмежених можливостей, невже ще комусь потрібен такий пережиток минулого? Так потрібен, і знадобиться Вам в подальшій роботі з сервером. Звісно ж, не варто заучувати усі команди, але познайомитись із принципами роботи та хоча б побачити, як вона виглядає варто. Софт для розробки – програмне середовище в якому Ви будете працювати, це як інструмент для майстра. Середовище розробки доведеться вивчити до найменших дрібниць. Тим хто обрав курси Java буде простіше, оскільки викладачі з огляду на багаторічний досвід, навчатимуть Вас роботі в найбільш зручних середовищах програмування. А от самоучкам доведеться добряче попотіти, щоб знайти свій інструмент програмування та повноцінно його освоїти.

Якщо у Вас немає жодної бази знань, то було б добре, зрозуміти, як працює мова програмування, яка має бути послідовність команд, зрозуміти, що таке алгоритми та способи їх формулювання. Розуміння принципів роботи, значно спростить вирішення завдань.

Ознайомтесь із регулярними виразами або, як ще їх називають – RegEx (regular expressions) – мова пошуку та здійснення маніпуляцій з текстом за допомогою мета символів, стане чудовим помічником в програмуванні, дозволить швидко знайти необхідну частину коду та відредагувати її. Важливе значення регулярні вирази мають для тих хто вирішив обрати тернистий шлях самонавчання. Доволі часто в книгах та відео лекціях, автори використовують RegEx не пояснюючи свої маніпуляціїї, що неабияк збиває спантелику новачків, які щойно почали освоювати світ програмування.

Система управління версіями – безцінна річ для програміста. Вона дозволяє зберігати декілька версій документа, з можливістю повернення до більш ранніх, зберігає дані про редагування файлу та автора змін. Перегляньте ці системи та знайдіть ту, з якою Ви б хотіли працювати. Одним з найпопулярніших репозиторіїв даних є GitHub. Він дає можливість, як зберігати власний код, так і скачувати та копіювати напрацювання інших програмістів.

Можливо наведений вище перелік Вас трішки налякає, проте на ділі не все так страшно і при великому бажанні освоєння Java під силу кожному, хто поставить собі таку ціль.

Самонавчання непоганий метод, проте доволі важкий та надзвичайно витратний по часу, який змусить Вас зробити безліч помилок на шляху до професії. Як показує статистика, меншість бажаючих самостійно вивчити Java програмування, доводить справу до кінця. Рекомендуємо Вам скористатись шансом, не витрачаючи час на марно, адже це єдиний ресурс, який нам не повернути, та записатись на курси Java від Logos IT Academy. Професійні викладачі, необхідна матеріальна база та практично орієнтована програма зроблять з Вас професійного Java програміста до кінця навчання.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy