Що таке HR-стратегія та як її використовувати щоб бути хорошим ейчаром?

HR(Human Resources) перекладається як «людські ресурси». Цей термін вперше вжив Джон Коммонос в зовсім іншому значенні, ніж він використовується зараз.
HR (Human Resources) перекладається як «людські ресурси». Цей термін вперше вжив Джон Коммонос в зовсім іншому значенні, ніж він використовується зараз. Тепер так називають робітників, що розробляють і підтримують продукт або сервіс, по-іншому – менеджери по персоналу. До їх обов'язків входить підбір кваліфікованого персоналу та його навчання. В Україні ця спеціальність з'явилась зовсім недавно.

Саме ейчари розробляють HR-стратегію для заощадження часу та фінансів компанії, для ефективності, спрощення та структурованості своєї роботи. Перед тим, як розробити такий план спеціаліст повинен зрозуміти цілі і завдання бізнесу, має знати, до чого прагне клієнт і який кінцевий результат він хоче побачити. До втілення самої стратегії ейчар обов'язково має залучити безпосередньо керівництво та весь персонал компанії. Часто для її створення використовується засіб «мозкового штурму», коли всі по черзі висловлюють свої думки, а вже потім їх формують в структуру, обговорюють, приймають або відкидають.

Що має входити в вашу стратегію:

  1. Заробітна платня працівників. Ви маєте бути впевнені, що всі отримують належну платню за свою роботу. І до того ж – вчасно.
  2. Станьте першим помічником співробітників, коли в них виникають будь-які питання. Проблеми відпуску, лікарняного, перерахування платні – на всі ці питання ви маєте швидко і якісно давати відповідь.
  3. Ви маєте вміти швидко замінити працівника чи знайти нового, в разі чийогось звільнення. Маєте тут прослідкувати, щоб кожен вчасно та якісно виконував свою частину роботи.
  4. Ви маєте стати помічником для керівника в його роботі з командою. Всі стратегії, психологічні та емоційні сторони з роботи на команді лежатимуть на ваших плечах. Ви маєте стати для кожного з робітників хорошим другом і контактером між ним і начальством.
  5. Всі завдання і розробки пов'язані з персоналом – це ваша робота.
  6. Також hr спеціаліст має слідкувати за всіма дедлайнами(кінцевими датами) та самим процесом виконання роботи : наскільки працівник може впоратися з завдання, чи йому не потрібна допомога, чи встигає він.
  7. І останнє – hr менеджер має розробити для працівників таку стратегію, щоб вони працювали якомога ефективніше: різноманітні тренінги, відпочинкові зони, корпоративи. Всі стратегії по мотивації він також бере на свій баланс.
  HR-стратегії для маленької компанії чи гіганта на ринку нічим особливим не відрізнятимуться. Працівник має забезпечити ту й іншу структуру якомога ефективнішою роботою.

  Курси HR львів'яни можуть пройти задля покращення роботи кваліфікованого спеціаліста, чи для навчання з повного нуля. HR навчання львівським мешканцям пропонує Logos HR Academy Там ви зможете оволодіти всіма необхідними основами цієї спеціальності. Logos HR Academy надасть майстерності людям, що вже працюють в цій сфері. Курс триває 64 академічні години навчання можна проходити стаціонарно у Львові, Києві, Харкові, або ж онлайн з будь якої точки світу.

  - Реєстрація на курс →
  - Програма курсу →
  - Відгуки про курси HR від Logos HR Academy →

  Отримати консультацію
  Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy

  З чого почати овоєння професії HR