Студенти Logos IT Academy завітали з екскурсією в SoftServe

Дізналися багато цікавої інформації про працевлаштування в компанії, зокрема, вимоги до кандидатів на вакансії Junior Developer чи Junior QC/QA. Важливе значення поряд із технічними скілами має знання англійської мови.
Дізналися багато цікавої інформації про працевлаштування в компанії, зокрема, вимоги до кандидатів на вакансії Junior Developer чи Junior QC/QA. Важливе значення поряд із технічними скілами має знання англійської мови, оскільки працівники компанії безпосередньо спілкуються із закордонними клієнтами та співробітниками. Компанія створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника – є багато внутрішніх навчальних програм, навчальних курсів, міжнародних тестувань за різними напрямами. З нами поділилися інформацією про кар'єрний ріст та інші цікаві бенефіти для працівників.

Прогулянка комфортними та затишними воркспейсами компанії та перспектива працевлаштування в ній додала студентам мотивації для навчання, то ж після візиту ми продовжили «гризти граніт коду» ще з більшим натхненням.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy