Тренінг по Scrum для випускників Java Developer

Ми влаштували ще один приємний сюрприз нашим випускникам комплексного курсу Java Developer! Після завершення практики та обіцяного тренінгу «Співбесіда в ІТ» ми також організували тренінг по Scrum, який вівся англійською мовою.
Ми влаштували ще один приємний сюрприз нашим випускникам комплексного курсу Java Developer!
Після завершення практики та обіцяного тренінгу «Співбесіда в ІТ» ми також організували тренінг по Scrum, який вівся англійською мовою.

Scrum — методологія управління проектами для гнучкої розробки програмного забезпечення. Скрам чітко робить акцент на якісному контролі процесу розробки.

Scrum — це кістяк процесу, який включає набір методів і попередньо визначених ролей. Головні дійові особи — ScrumMaster, той хто опікується процесами, веде їх і працює як керівник проекту, Власник Продукту, людина, що представляє інтереси кінцевих користувачів та інших зацікавлених в продукті сторін, та Команду, яка включає розробників.

Випускники Logos IT Academy мали можливість на своєму досвіді дізнатись та попрактикуватись у цій цікавій та корисній методології , зокрема
бути учасниками всього скрам процесу, який був максимально наближений до реальних умов. Студенти уточнювали деталі у product owner щодо фіч які їм потрібно було реалізувати. Планували свою роботу на кожен sprint, використали poker estimation technique для оцінки своїх задач. Показали чудову командну гру та залученість до створення спільного проекту. Показували demo своїх фіч. А також проводили спільну retrospective по тому що можна у роботі було покращити, а що було зроблено добре. Усе це проходило в ігровій формі, що додало фану та кращого засвоєння самого скрам процесу.

Ми готові дивувати Вас і надалі…Долучайтесь до дружньої сім'ї Logos IT Academy!

Фотозвіт з випуску можна подивитись тут.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy