Тренінг "Як отримати першу роботу в ІТ"

Викладач Logos IT Academy Данило Заторський 16 листопада провів тренінг "Як отримати першу роботу в ІТ". Senior Java Developer Данило Заторський радо ділився зі слухачами своїм досвідом роботи в ІТ, дав відповіді на запитання які так турбують починаючих розробників.
Викладач Logos IT Academy Данило Заторський 16 листопада провів тренінг "Як отримати першу роботу в ІТ".

Senior Java Developer Данило Заторський радо ділився зі слухачами своїм досвідом роботи в ІТ, дав відповіді на запитання які так турбують починаючих розробників. Данило детально пояснив хто ж такий Junior і якими навиками потрібно володіти щоб ним стати. Спікер навів багато аргументів щодо того що дійсно має значення для роботи в ІТ, і чи насправді потрібно мати технічну освіту, сертифікати і високий рівень англійської мови аби працювати в ІТ компанії. У перерві у всіх присутніх була нагода поспілкуватись з професійним Java розробником і отримати від нього особисті поради щодо того як слід розвиватись надалі.
Тренінг був корисним як для девелоперів-початківців, так і для професійних розробників.

Фотозвіт з випуску можна подивитись тут.

У зв'язку з великою кількістю бажаючих найближчим часом буде організовано повторний тренінг. Слідкуйте за оновленнями на сайті та у соціальних мережах
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy