Унікальна можливість зробити перші кроки в світ web-розробки!

Ти хочеш стати web-розробником та створювати веб-аплікації та веб-сайти? Ти хочеш отримати максимум результату від затраченого часу? Ти не хочеш слухати лекції, а хочеш почати програмувати з першого ж заняття?
Ти хочеш стати web-розробником та створювати веб-аплікації та веб-сайти? Ти хочеш отримати максимум результату від затраченого часу? Ти не хочеш слухати лекції про програмування (програмування, Карл!), а хочеш почати програмувати з першого ж заняття? Тоді ми маємо саме те, що тобі потрібно!

Курс "Основи web-розробки" спеціально розроблений для людей, які хочу реалізувати себе в сфері створення веб-алпікацій та веб-сайтів. Курс містить усю необхідну інформацію про HTML/CSS та багато іншої цікавої та корисної інформації. Курс складається із 12 занять які відбуваються за графіком Пн-Вт-Ср-Чт-Пт з 10.30 до 12.00 (одна група) та з 12.00 до 13.30 (друга група).

Кількість місць в групах обмежена – 14 осіб!

Курс є безкоштовним!

Для запису на курс здійснюється відбір – ти повинен написати мотиваційний лист в обсязі від 500 до 1000 слів, в якому показати як ти бачиш свою кар'єру в ІТ.

Лист можна написати за цим посиланням.

З розкладом занять можна ознайомитись тут.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy