Веб-розробник vs веб-дизайнер

З розвитком технологій мережа Інтернет стала невід'ємною частиною нашого життя. Останні дослідження показують, що кількість виконаних покупок та замовлених послуг онлайн продовжує впевнено зростати і в перспективі вона перевищить кількість оффлайн операцій.
З розвитком технологій мережа Інтернет стала невід'ємною частиною нашого життя. Останні дослідження показують, що кількість виконаних покупок та замовлених послуг онлайн продовжує впевнено зростати і в перспективі вона перевищить кількість оффлайн операцій. Відповідно значно зросла потреба у розробці та створенні веб-ресурсів. Фактично, кожна компанія бажає мати своє представництво в мережі. Це й привело до стрімкого зростання попиту на такі професії, як веб-розробник та веб-дизайнер.
Особливості роботи веб-розробника
Веб розробник – одна з найбільш затребуваних та добре оплачуваних професій. На українському трудовому ринку, в умовах де поширені переважно невеликі інтернет-компанії, часто, веб-розробники виконують водночас роботу кількох спеціалістів.
На заході прийнято розділяти веб-розробників на такі категорії:
В залежності від кваліфікації розрізняють три категорії ІТ-спеціалістів:
  Веб розробник – одна з найбільш затребуваних та добре оплачуваних професій. На українському трудовому ринку, в умовах де поширені переважно невеликі інтернет-компанії, часто, веб-розробники виконують водночас роботу кількох спеціалістів.
  Основні завдання web-програміста це:

  • Ознайомлення з основними завданнями від замовника.
  • Створення програм необхідних для функціонування відповідних веб-ресурсів.
  • Аналіз, коригування та обслуговування сайтів та систем управління.
  • Вирішення робочих завдань відповідно до вимог проекту.

  Труднощі, з якими стикаються спеціалісти та які ключові особливості виділяють його серед інших спеціалістів


  Web Developer робота затребувана та добре оплачувана, проте це далеко не легкий заробіток, який вимагає відповідних знань та кваліфікації, а ненормований робочий день та високе інтелектуальне навантаження не усім під силу.
  На сьогоднішній день існує два способи освоєння цієї професії: самоосвіта або навчальні курси. Перший варіант надзвичайно тривалий та трудомісткий, не гарантує отримання необхідних для якісної роботи знань. Кращий спосіб освоєння професії Web Developer – навчання у досвідчених спеціалістів.

  Головне завдання, яке постає перед Web Designer – це розуміння бачення сайту замовником. Найбільші труднощі зазвичай виникають із клієнтами, які не зовсім знають, чого хочуть. Web Designer розуміє роль кожного елементу на сторінці та створює шаблон, відповідно до побажань замовника. Аналізуючи професії Web Developer та Web Designer, слід зазначити, що це дві категорії спеціалістів, які постійно співпрацюють. Професія веб-дизайнер вимагає більш творчого та креативного підходу в поєднанні з розумінням основ функціонування веб-ресурсу, а професія веб-розробника полягає в технічній реалізації задумки замовника намальованої дизайнером у шаблоні.
  ТОП-5 відмінностей:
   • Web Designer займається створенням візуальної картинки сторінки, а Web Developer відповідає за реалізацію її функціональності.
   • Web Designer працює з графічними редакторами, а робота Web Developer базується на знанні коду та роботі з ним.
   • Професія Web Designer вимагає творчого мислення та підходу до вирішення поставлених завдань.
   • Web Developer повинен володіти розвинутим технічним мисленням, мовами програмування та вміти раціонально вирішувати поставлені завдання.
   • Web Designer та Web Developer – суміжні спеціалісти без співпраці, яких неможливе створення вдалого проекту. Фактично це фахівці, що працюють над двома сторонами веб-сторінки.
   Оскільки попит на ІТ-послуги зростає, відповідно зростає і рівень винагороди працівників. Бажаєте стати кваліфікованим ІТ-спеціалістом, звертайтесь до Logos IT Academy, навчайтесь у професіоналів та експертів своєї справи, якщо хочете зайняти достойну нішу на ринку праці. Logos IT Academy пропонує якісні навчальні програми за передовими ІТ-спеціальностями.
   Отримати консультацію
   Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy