Як навчитись програмуванню з нуля?

Для початку визначіться з тим, чи це саме та професія, якою ви хочете займатись. Це найважливіший з початкових етапів! Програміст – це спеціаліст, що розробляє так зване ПЗ (програмне забезпечення) для технологій.
1.Для початку визначіться з тим, чи це саме та професія, якою ви хочете займатись. Це найважливіший з початкових етапів! Програміст – це спеціаліст, що розробляє так зване ПЗ (програмне забезпечення) для технологій. Що потрібно знати, щоб поступити на програміста? Така професія вимагає аналітичного складу розуму, об'єктивності, хорошої пам'яті, вміння обчислювати великі розрахунки. Отож, якщо ви любите математику, проводите багато часу за екраном комп'ютера та цікавитесь розробкою різноманітних програм, то вам з нами по дорозі.

2.Багато людей починають з самоосвіти. Теоретичний матеріал здебільшого можна вивчити за підручниками, що є в повному доступі в інтернет-мережі. Але тут слід пам'ятати, що для програміста важливим є знання англійської мови. Оскільки програмування зародилось на теренах США, то й первісною мовою для нього була англійська. Так вона і прижилася в світі інформаційних технологій. Також більшість дійсно хорошої фахової літератури ви зможете знайти саме мовою оригіналу.
3. Що ж робити далі, освоївши основи програмування? Коли ви в загальному зрозумієте, що це таке і з чим його їдять, можемо переходити до вибору спеціалізації. Існує три напрямки в цій професії: прикладні, системні та web-програмісти. Вам важливо зрозуміти різницю роботи кожного з них на обрати для себе один з них. З часом за бажанням ви зможете освоїти хоч і всі три напрямки. Але зараз вам краще зосередитись на якомусь одному.

4. Практика є надзвичайно важливою для будь-якого програміста-початківця. Не потрібно чекати, поки переглянеш всі можливі книжки в галузі програмування. Шукайте свої перші невеликі проекти. Чудовим для вас варіантом стане спільна робота з програмістом-наставником, який зможе вказати на ваші помилки та допоможе зі складними завданнями. Але й самостійна робота над проектом загартовує. Тут найголовніше правило: вчися на своїх помилках і не здавайся.
Для полегшення вашого навчання на програміста можна піти на курси програмування. Це стане вам замінником університетського навчання. Тут ви будете засвоювати матеріал під наглядом досвідченого вчителя та за чітким планом. Також такий варіант навчання дасть вам змогу паралельно поєднувати теоретичну та практичну частину початків програмування.

Сьогодні курси програмування у Львові пропонує Logos IT Academy найбільш затребувані навчальні програми:

- Java Developer
- Frontend Developer
- Python Developer
- Тестувальник ПЗ
- HR та Рекрутинг
- Вебмаркетинг
- UI\UX веб дизайн

Академія пропонує максимальну доступність, кваліфікованих менторів та сприятливу комфортну атмосферу. До того ж, ту ви можете відвідати перше заняття безкоштовно. Навчальні групи складаються від 5 до 15 осіб. Середня тривалість повного курсу – 3-6 місяців.

Отож вирішуйте, чи програмування – це саме та професія, де ви будете працювати із задоволенням, і починайте всій розвиток в ІТ сфері вже зараз!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy

Як навчитись програмуванню з нуля?

5 етапів програмування з нуля