Як навчитися Java-розробці разом із Logos Java Academy

Logos Java Academy презентує спеціальну програму навчання для тих, хто хоче опанувати Java-розробку. На учнів чекають 6 місяців навчання, які перетворять їх у справжнього професіонала у цій сфері.
Logos Java Academy презентує спеціальну програму навчання для тих, хто хоче опанувати Java-розробку. На учнів чекають 6 місяців навчання, які перетворять їх у справжнього професіонала у цій сфері. Окрім корисних знань і навичок, при успішному завершенні курсу випускники отримають сертифікат професійного розробника.

Програма складена таким чином, щоб були враховані всі вимоги сучасних IT-компаній до вакансії Java-розробника. Курс передбачає не тільки теоретичні знання, але і постійне застосування їх на практиці. Також, у кожного буде термін 2 тижні для того, щоб завершити власний проект, який і стане першою роботою для Вашого портфоліо! Втілення ідей у життя відбуватиметься під контролем викладача.

Те, чого Вам більше ніде не запропонують:

Logos Java Academy вибудувала систему, де гармонійно співпрацюють викладачі та студенти. Туди має доступ не тільки адміністрація, але і учні, які мають змогу переглядати там потрібні для навчання матеріали.
ТОП-3 причини, за якими варто надати перевагу Logos Java Academy

  • Гарантоване працевлаштування. Так-так, це більш ніж реально. Будьте серед числа найкращих випускників – і Вам не потрібно буде шукати IT-компанії, які зацікавилися б Вами. Після навчання в Logos Java Academy це вони шукатимуть Вас.
  • Відеозаписи занять. Пропустили заняття і переживаєте, що не зможете далі влитися в курс? З академією це не буде проблемою! Ви зможете переглянути відеозаписи та необхідні навчальні матеріали з усіх занять.
  • Підтримка менторів. Що ж тут особливого – зауважите Ви. Але достатньо стати частиною Logos Family – і Ви отримаєте сапорт від менторів не тільки під час навчального процесу, але і протягом 6 місяців після завершення курсу.
Чим особлива Logos IT Academy

Logos IT Academy завжди орієнтується на найбільш актуальні технології програмування. Найбільш перспективною та «гарячою» сферою вважається розробка мовою JAVA. Завдяки їй можна створювати додатки, різноманітні веб-сервіси та багато інших технологій.

Академія розробила унікальну 6-місячну програму, де охочі зможуть отримати цінні знання та опанувати таку професію як Java-розробник. За цей період ви поетапно пройдете цікавий шлях від початківця до справжнього професіонала.

Курс охоплює найбільш важливі аспекти у програмуванні мовою Java. Академія відома тим, що готує фахівців, які відповідають усім головним вимогам на вакансію Junior Java developer.

Уявіть, як це – бути всебічно розвинутим Java-розробником… Ви станете орієнтуватися в найпопулярніших технологіях і фреймворках і чудово знатимете всю "кухню" розробки додатків, технологій і сервісів на Java.

Вас приваблює така перспектива? Тоді ласкаво просимо на навчання до Logos IT Academy!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy