Як правильно заповнити профіль у LinkedIn, щоб вас помітили?

LinkedIn – це унікальна соцмережа, яка дозволяє зробити бажану кар'єру, отримати роботу своєї мрії, встановити потрібні ділові контакти та знайти професійних підлеглих. Вражає, правда ж?
LinkedIn – це унікальна соцмережа, яка дозволяє зробити бажану кар'єру, отримати роботу своєї мрії, встановити потрібні ділові контакти та знайти професійних підлеглих. Вражає, правда ж?

Щоб отримати максимальний ефект від профілю у LinkedIn, потрібно правильно його заповнити. Важливо показати свою професійність, те, як ви можете застосовувати свої вміння на практиці. Для цього бажано напрацювати «красномовне» портфоліо.

Можливо, хтось ще зовсім новачок у певній сфері та хоче набратися знань, а деяким вже є, чим похизуватися. Наприклад, після навчання на курсах Logos IT Academy кожен успішний студент має власний реалізований перший проект. Посиланням на нього можна поділитися у соціальній мережі, щоб привабити потенційних роботодавців. І досвід студентів академії показує, що це справді працює.
5 важливих кроків, які «прокачають» ваш профіль
Додайте фото
Здавалося б, що тут такого? Завантажили будь-яке фото, яке нам подобається – і справа зроблена. Але не все так просто. Бажано, щоб на фото було чітко видно ваше обличчя. Краще вибирати світлину гарної якості. Пам'ятайте, що саме фото буде впливати на перше враження роботодавця про вашу особистість. В ідеалі сфотографуватися під час роботи – за справою, яка характеризує вас як професіонала.
Чітко визначте галузь
Окресліть, в яких сферах ви компетентні. Це важливий критерій під час пошуку, адже зазвичай використовуються спеціальні фільтри.
Придумайте креативний заголовок
Він обмежений 120 символами, тому доведеться лаконічно подавати свої думки. Подумайте, як можна коротко описати ваш рід занять чи посаду. Головне, щоб відвідувачу вашої сторінки одразу було зрозуміло, чим ви займаєтесь. Заголовок також має бути оптимізований під пошукові запити, тому варто використовувати стандартні назви посади.
Додати розширені контакти
Намагайтеся вказати якомога більше контактних даних, лишити посилання на інші соціальні мережі, блоги. Для зручності краще робити їх якірними. Важливо розуміти, що ваші контакти бачитимуть лише ті, хто занесений до першого кола друзів.
Сформуйте мережу контактів
Щоб підвищити ефективність профілю, додайте до мережі мінімум 50 контактів. Буде зручно імпортувати їх із адресної книги електронної пошти. Також можна буде знайти у соцмережі колег, однокурсників і друзів. Для зручності система сама пропонуватиме тих учасників, яких ви теоретично можете знати.
Пам'ятайте, що вдало заповнений профіль у рази підвищить ваші шанси знайти омріяну роботу або корисні знайомства. Завдяки IT курсам Logos IT Academy ви зможете не тільки досягнути цієї мети, але й отримати цінні знання та корисні навички. Бажаємо успіхів!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy

Що таке LinkedIn?

5 важливих кроків, які «прокачають» ваш профіль