Як проходять заняття в Logos IT Academy

Здобути сучасну ІТ професію з традиційною університетською освітою – доволі непросто, оскільки доведеться чимало часу витратити на пошук та освоєння додаткових матеріалів, нових джерел інформації та відточування практичних навиків.
Здобути сучасну ІТ професію з традиційною університетською освітою – доволі непросто, оскільки доведеться чимало часу витратити на пошук та освоєння додаткових матеріалів, нових джерел інформації та відточування практичних навиків. А за відсутності профільної освіти, зробити це надзвичайно важко.

На даний момент, найбільшим попитом серед працедавців користуються ІТ-спеціалісти. Це не дивно, оскільки сфера розвивається доволі активно і захоплює все більше інших галузей. Отримати актуальну ІТ спеціалізацію – означає знайти своє місце під сонцем. Logos IT Academy пропонує Вам широке різноманіття навчальних програм, якісну освіту від практикуючих фахівців галузі, необхідну інфраструктуру для навчання від сучасних аудиторій до проекторів та зручних столів. Навчання має бути комфортним і в Logos IT Academy про це дбають.

Усі навчальні програми є практично орієнтованими, а головне наше завдання – випуск спеціалістів готових до роботи та вирішення конкретних завдань.
Logos IT Academy у Львові представляє освітні курси програмування за напрямками:
Кожен з курсів веде фахівець-практик, що працює у відповідній галузі, володіє значним досвідом та бездоганною репутацією.

Навчальна програма побудована в такий спосіб, щоб новачки та слухачі без технічної освіти з легкістю сприймали матеріал. Необхідні навики для початку навчання – це, в першу чергу, впевнене володіння комп'ютером.

Logos IT Academy створив систему пробних занять, де Ви маєте змогу ознайомитись з навчальним центром, оцінити його рівень та якість викладання.

Зареєструватись на обраний Вами курс можна онлайн або по-телефону.

Навчальні групи зазвичай складаються з 5-15 осіб, це оптимальна кількість курсантів, яка дозволяє викладачу приділити достатньо часу кожному студенту та пояснити певні практичні нюанси. Графік навчання формується таким чином, що навіть працюючі студенти зможуть вільно відвідувати курси програмування.
Освітній курс побудований в так, що на занятті Ви отримуєте нову інформацію, освоюєте практичні навички, а для закріплення матеріалу отримуєте домашнє завдання, яке необхідно самостійно вирішити. На наступній парі перших 10 хв. присвячуються запитанням стосовно завдань, які отримали курсанти. Саме так нівелюються ризики пропустити важливі практичні моменти. До кожного заняття викладачі формують список літератури, який може знадобитись при потребі глибше вивчити тему, чи згодом для того, щоб освіжити свої знання.

Навчальний прогрес контролюється протягом всього курсу, не тільки по якості виконання завдань додому, але й системою модульного контролю. В залежності від курсу та його тривалості в середньому на курсантів чекає від 3 до 10 модулів, для здачі яких необхідно освоїти, як мінімум 80% викладеного матеріалу. Остання пара курсу присвячена фінальному модулю, без зарахування якого видача сертифікату неможлива.

Окрім традиційних групових занять Logos IT Academy надає можливість індивідуального навчання. Курс індивідуальних занять – чудова можливість оперативно освоїти матеріал під чітким керівництвом викладача.

Для тих, хто немає змоги приїхати на навчання у Львів в Logos IT Academy є програма онлайн-курсів. Перевагою даного курсу є економія часу і можливість відеозапису занять.

Якщо Ви ще не впевнені чи ІТ та програмування Вас цікавить, можете спробувати пройти безкоштовні курси програмування, де у Ви освоїте необхідну базу для навчання та зрозумієте який з напрямків ІТ Вам ближчий до душі.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy