Як стати Java програмістом з Logos IT Academy

Будьмо відвертими: професія розробника не належить до категорії тих, які можна освоїти на YouTube. Але й отримувати вищу освіту для цього не потрібно — є досить цікаві навчальні програми.
Хочеш стати Java розробником?
Будьмо відвертими: професія розробника не належить до категорії тих, які можна освоїти на YouTube. Але й отримувати вищу освіту для цього не потрібно — є досить цікаві навчальні програми, що дозволяють вийти на рівень Junior і вище за 6 місяців.

Курси Java Developer розрахований на 6 місяців і включає теорію та практику в об'ємі 220 академічних годин, а також тренінги по софт скілах та методології розробки програмного забезпечення для розробників.

Студенти освоять інструменти, необхідні для цієї професії, та напишуть дипломну роботу наприкінці навчання. Проекти, створені в процесі, можна додавати до портфоліо.

Кожен учень потоку отримає допомогу у написанні резюме та працевлаштуванні.

Маючи базу, фахівець може розвиватися та самостійно: вивчати профільну літературу, освоювати нові інструменти чи проходити короткі курси підвищення кваліфікації.

Скільки заробляє Java розробник в 2022 / 2023 році?
Зробіть перший крок у програмуванні разом із досвідченими викладачами Logos IT Academy. Під час навчання ви працюватимете з реальними прикладними завданнями: від розробки простого калькулятора до створення хмарного сховища.

Ви навчитеся думати, як програміст, шукати інформацію та креативно підходити до вирішення проблем. В процесі навчання на курсі Java будете працювати над проектами які ви долучите до свого резюме.

Курс розроблений у партнерстві з ІТ компаніями України, — випускники Logos IT Academy мають пріоритет під час розгляду кандидатури на посаду Java-розробника.
На курсі ми навчимося:
Програмування на Java
Вивчимо основи програмування, синтаксис Java, об'єктно-орієнтоване програмування.
Розробляти веб додатки
Дізнаєтеся основи клієнт-серверної взаємодії, верстку на HTML та CSS, освоїте роботу з базами даних та SQL.
Використовувати фреймворки
Освоїте шаблони проектування та фреймворк Spring, який використовують 4 із 10 Java-програмістів.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy