Як стати програмістом: самонавчання, курси чи університет?

Однією з найперспективніших професій в сучасному світі є – програмування. Ми не можемо уявити своє життя без багатьох технологій, що полегшують роботу людини.
Однією з найперспективніших професій в сучасному світі є – програмування. Ми не можемо уявити своє життя без багатьох технологій, що полегшують роботу людини. А програміст – це один з тих людей, що забезпечує нам ці технології, догляд за ними та постійне їх оновлення.

Всіх програмістів поділяють на такі види: прикладні, що займаються створенням загальної моделі, системні, що розробляють саме ядро проекту і драйвери, і веб-програмісти, що створюють сайти і роблять їх верстку.

Що ж краще обрати для того, щоб стати програмістом?
1. Університет
Що потрібно, щоб поступити на програміста? Якщо ви любили в школі англійську та математику, багато часу проводили за комп'ютером, то цілком можете подавати документи на програміста в університет. Там ви зможете отримати основи програмування та алгоритмів. Це дасть вам загальне розуміння цієї професії. Мінусом стане лиш те, що весь курс триватиме 5-6 років (магістратура) чи 4 роки (бакалаврат).

2. Самоосвіта
Якими б хорошими не були викладачі в університеті, вам все одно доведеться самому братися до підручників та практики. Тому більшість студентів поєднують університетську освіту та самостійне засвоєння матеріалу.

Це буде також ідеальним варіантом для тих, то в університеті отримував іншу спеціальність, а вже потім знайшов себе в сфері інформаційних технологій. Всі книжки, відеоуроки та посібники можна знайти в інтернет-ресурсах доволі просто. Рекомендуємо читати вам мовою оригіналу, а це здебільшого – англійська. Тут вам важче буде вже розібратись у всьому на практиці. Добре було б, якби ви мали досвідченішого програміста, який би вказував на ваші помилки. Таких людей називають менторами.
Усі технології розвиваються в неймовірному темпі, тут ніщо не стоїть на місці. Тому в будь-якому разі самоосвітою вам доведеться постійно займатись, оскільки програмування потребує постійного вдосконалення ваших навичок.

3. IT Курси
Відтак, найкращим поєднанням стаціонарного навчання та самоосвіти вважаються курси. Сьогодні їх є дуже багато, на будь-який смак. Це можуть бути стаціонарні та відеокурси. Може бути об'єднаний варіант.

На відміну від університету курси у вас заберуть не більше, як півроку. Можете вважати, що це сконцентрований і пришвидшений виклад матеріалу. У цьому випадку вам звертатимуть більше уваги на практичну частину вашого навчання.

Програміст-початківець на курси програмування у Львові може піти в Logos IT Academy. Це чудове місце для вивчення таких ІТ курсів як:

- Java Developer →
- Frontend Developer →
- Python Developer →
- Тестування ПЗ →
- HR та Рекрутинг →
- Вебмаркетинг →
- UI \ UX веб дизайн →
- ІТ Англійська →


Академія пропонує вам шестимісячне комплексне навчання, доступну манеру навчання, комфортну атмосферу та безкоштовне перше заняття.

Тепер вибір, який же шлях обрати – університет, курси чи самоосвіту, залишається за вами. Все залежить від ваших намірів, можливостей та побажань.

Якщо бажаєш познайомитись з нами прямо зараз запрошуємо на YouTube канал академії →
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy

Де вчитися програмуванню?

Скільки коштує навчання на програміста