Як стати веб дизайнером з нуля?

Logos IT Academy щомісяця випускає десятки студентів, передаючи їм накопичені з роками досвід та знання про те, як стати веб-дизайнером. У цій статті ми детально розповімо вам про вивчення веб-дизайну з нуля, а також поділимося детальним планом розвитку веб-дизайнера.
Logos IT Academy щомісяця випускає десятки студентів, передаючи їм накопичені з роками досвід та знання про те, як стати веб-дизайнером. У цій статті ми детально розповімо вам про вивчення веб-дизайну з нуля, а також поділимося детальним планом розвитку веб-дизайнера. Дочитавши статтю до кінця знайдеш лінк на безкоштовний міні курс "Вступ в веб дизайн" та зможеш записатися на безкоштовний курс "Основи веб дизайну".

Ми постаралися зібрати відповіді на найпопулярніші запитання. На додаток до цієї статті ми записали мінікурс як стати веб-дизайнером без спеціальної освіти та вміння малювати. Влаштовуйтесь зручніше, полетіли!
Відповіді на запитання про веб-дизайн
Перед тим, як обговорювати план розвитку веб-дизайнера, пропонуємо вивчити відповіді на найпопулярніші питання про веб-дизайн. Можливо, відповіді на деякі з них допоможуть вам знайти впевненість у собі та спрямувати енергію у потрібне русло.

Хто може стати веб-дизайнером?

Загалом — будь-яка людина, яка має творчий склад розуму. Зовсім необов'язково бути художником від народження. Однак важливою рисою хорошого веб-дизайнера є вміння знаходити нестандартні рішення проблем. Вивчення веб-дизайну з нуля в цьому випадку пройде набагато ефективніше.

На наш суб'єктивний погляд, крутими дизайнерами стають люди, які з легкістю балансують між гуманітарними та технічними науками. Веб-дизайн – це не лише красива картинка. Це ще й гора аналітичних даних, розуміння психології користувача і іноді вміння працювати з кодом.

Що потрібно, щоб стати веб-дизайнером?

Коротко: девайс для роботи, спеціальний софт (підійде безкоштовний), голова на плечах. Все інше розвивається у процесі вивчення веб-дизайну та практики. А тепер трохи докладніше:

Комп'ютер. Робоча машина, на якій ви зможете проходити навчання та практику, а також працювати у майбутньому. Тут все просто - чим крутіше девайс, тим швидше і приємніше буде працювати. З найважливіших критеріїв під час виборів можна назвати:
  • Монітор з високою роздільною здатністю та реалістичною кольоропередачею;
  • Швидкий процесор (що більше ядер, то краще);
  • Вбудована відеокарта (та, яка на процесорі; дискретна - не обов'язково, але буде корисно);
  • В ідеалі – SSD-накопичувач, але на старті можна і без нього
Софт. Тут все залежить від ваших уподобань. Як правило, стартовий набір веб-дизайнера включає два редактори: для растрової графіки (найчастіше, Photoshop) і для роботи над сайтами (Adobe XD, Sketch або Figma). Голова на плечах вона або є, або ні. Перевіряється виключно на практиці.

Чи можна стати веб-дизайнером без освіти?

Однозначно, так, якщо під освітою розуміється отримання диплома у вузі. Без освіти сьогодні можна стати будь-ким. Виняток становлять хіба що професії інженера та лікаря. Більшість сучасних спеціалізацій на кшталт дизайну, розробки чи маркетингу можна освоїти самостійно за наявності належної завзятості та старання.

Чи можна стати найкращим у світі веб-дизайнером без освіти? Із цим трохи складніше. Як мінімум, вам необхідно займатися самоосвітою все життя для того, щоб досягти висот і просунутися у вибраній вами спеціалізації. Це стосується абсолютно будь-якої професії.

Чи можна стати веб-дизайнером, не вміючи малювати?

Як і в попередній відповіді однозначно, так. Цього разу навіть однозначніше. Практично весь веб-дизайн — це насамперед про роботу головою, логіку та аналітику, а вже потім — про мистецтво, пікселі, шари та кольори.

Звичайно, у процесі навчання вам необхідно буде навчитися грамотно поєднувати відтінки, малювати фігури у графічному редакторі та підбирати шрифти. Але це не має нічого спільного з навичкою малювання квіточок та веселки, яку ви забули освоїти в дитинстві.

Хочу стати веб-дизайнером, із чого почати?

Чудове питання. Якщо він регулярно звучить у вашій голові, то ви на правильному шляху. Початківцям веб-дизайнерам ми пропонуємо розділити весь процес освоєння професії на 5 кроків: знайомство, теорія, практика, розвиток нагляду та soft-навичок - докладніше про кожен крок ми розповімо далі в цій статті. Ми перевірили цей формат на сотнях студентів — він справді працює і допомагає розкласти все по поличках.
Для вивчення веб-дизайну в такому форматі ми зібрали стартовий онлайн-курс «Вступ в веб дизайн» — він є покроковим освоєнням професії за допомогою спеціально відібраних відео-лекцій, статей, корисних матеріалів та інструментів. Курс покликаний вирішити головну проблему дизайнера-початківця — відсутність структурованої та достовірної інформації. Курс безкоштовний і дає у рази більше знань, ніж більшість випадкових лекцій, знайдених на просторах Інтернету.

Отже резюмуємо:

Для того щоб розпочати кар'єру веб дизайнера в тебе є 3 варіанти:

1. Безкоштовний відео курс на ютубі від Logos IT Academy →

2. Безкоштовні вступні курси веб дизайну від Logos UI \ UX Academy →

3. Комплексний курс UI \ UX в який входить весь стек технологій для роботи на посаді Junior UI\UX designer →
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy