Як вирішити проблему відсутності досвіду

Одна з найбільших проблем молодих спеціалістів – відсутність досвіду. Тестувальники в даному випадку теж не є винятком, роботодавців завжди цікавить досвід роботи претендента на вакантну посаду, адже це інформація, що може розкрити можливості спеціаліста.
Одна з найбільших проблем молодих спеціалістів – відсутність досвіду. Тестувальники в даному випадку теж не є винятком, роботодавців завжди цікавить досвід роботи претендента на вакантну посаду, адже це інформація, що може розкрити можливості спеціаліста. Пошук досвіду та першого робочого місця є одним з найважчих етапів у будь-якій кар'єрі. Де ж взяти досвід молодому тестувальнику?

Тестувальникам, що пройшли курси тестування в ІТ академії Logos, дещо легше, адже досвідчені викладачі не тільки постійно дають практичні завдання, які потім можна вказати в резюме в якості власних кейсів, але й допомагають вірно скласти резюме тестувальника. Завжди допоможуть порадою щодо пошуку першого місця роботи.
Розглянемо декілька варіантів, де молодий недосвідчений тестер, який щойно закінчив курси тестування, може набратись цінного досвіду?
«Працюємо безкоштовно» – тобто, за досвід.
В мережі є чимало open source проектів, яким потрібні тестувальники, попрацювавши над кількома такими проектами, ви не тільки допоможете розробникам, а ще й отримаєте чималий досвід, який буде для вас безцінним. Робота над такими проектами позитивно впливає на враження про Вас, як про спеціаліста. Адже, незважаючи на відсутність винагороди, Ви зацікавились безкоштовним проектом, а значить, Ви любите те, що робите, що доволі важливо для потенційного роботодавця.
Тестуйте улюблені продукти, веб-сайти чи додатки.
Щоденно Ви користуєтесь безліччю ресурсів, які могли б професійно протестувати для отримання досвіду. До прикладу, можете розпочати із переліку улюблених веб-сайтів, відшукайте на них баги, сформуйте чіткий звіт та відправте на пошту, що вказана на сайті. Формуючи листа вкажіть, що Ви тестувальник та шанувальник ресурсу, бажаєте покращити його роботу, тому вирішили допомогти. Не критикуйте і уникайте різких висловлювань, тоді більшість веб-майстрів та власників веб-ресурсів будуть Вам невимовно вдячні. А можливо хтось із них, запропонує Вам на фрілансі провести тестування й інших проектів компанії. Найкраще проводити тестування usability та функціональності сайтів. Пам'ятайте, що тестування безпеки без дозволу власника сайту краще не проводити.
Беріть участь в бета-тестуванні
Доволі часто великі компанії та корпорації викладають свої продукти для бета тестування. За такою схемою працює чимало компаній, зокрема Apple таким чином перевіряє працездатність нових версій IOS. Участь в такому тестуванні це не тільки додатковий досвід, а також можливість вписати імениту компанію у власне резюме.
Підсумовуючи зазначимо, що досвід в період пошуку роботи грає важливу роль. На перших етапах заглиблення в ІТ сферу, молодим спеціалістам слід орієнтуватись не на рівень заробітку, а на можливість отримати досвід. А от досвідчений ІТ спеціаліст, вже може собі дозволити обирати компанії та проекти, які варті його уваги. Станьте професіоналом у тестуванні, наберіться досвіду і тоді не матимете проблем із пошуком добре фінансованих проектів та роботи.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy