З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Кінець року – це час не тільки для того щоб підбивати різноманітні підсумки, але і складати грандіозні плани на наступний рік. А їх у нас багато! Але про все по порядку.
Кінець року – це час не тільки для того щоб підбивати різноманітні підсумки, але і складати грандіозні плани на наступний рік. А їх у нас багато!

Але про все по порядку.

Ми щасливі, що 2016 став не просто важким, у нас він був просто неймовірно продуктивним. Він приніс нам багато чого:

  • Logos HR Academy, що дозволила готувати для ринку IT професіональних спеціалістів із підбору персоналу. Ми точно знаємо, що команда – це запорука успіху компанії, тому фахівець, який зможе грамотно вибудовувати внутрішні бізнес-процеси – значний вклад вклад у розвиток і малого бізнесу так і індустрії в цілому;
  • Інтенсивну програму навчання для веб-розробників. Таланту мало. Тому ми розробили комплексний курс для девелоперів, що складається із 10 місяців навчання разом із кращими спеціалістами своєї справи;
  • Особливою гордістю для нас стала перша професійна школа веб-маркетингу у Львові. Ми поєднали у ній усі необхідні знання для того щоб випускати маркетологів, які будуть глибоко розуміти всі особливості процесів інтернет-маркетингу та вміло втілювати найкращі практики в життя;
Одним із найзначніших етапів у нашій роботі стало відкриття коворкінгу та філії нашої Академії в Луцьку. Ми щасливі мати можливість ділитися своїм досвідом із волинськими спеціалістами та забезпечувати якісний розвиток малого бізнесу цього регіону.
За цей рік наш штат поповнився прекрасними викладачами, що є нашою основною гордістю. Ми працюємо із досвідченими майстрами своєї справи, що не один рік працюють у сфері та можуть на практиці продемонструвати усі підводні камені кожного напрямку.

А ще Logos IT Academy – це велика і дружня IT- родина, яка цього року поповнилась ще близько 2000 випускниками.

Тому ми зараз ми беремо на себе сміливість побажати Вам в наступному році нових звершень, наполегливості та сміливості втілювати свої мрії в життя! Нехай 2017 стане для Вас чимось абсолютно новим, але бажаним та очікуваним.

Завжди чекаємо Вас у нашій Логос-родині. З Новим Ноком та прийдешніми святами, друзі!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy