З чого починати вивчення програмування?

Вивчення програмування саме собою не може бути метою, бо кожна мова програмування є лише інструментом, який допомагає щось створити і чогось досягти. Тому кожен повинен визначити для себе, чого саме ми хочемо досягати.
З чого починати вивчення програмування?
1. Визначаємо нашу мету.
Вивчення програмування саме собою не може бути метою, бо кожна мова програмування є лише інструментом, який допомагає щось створити і чогось досягти. Тому кожен повинен визначити для себе, чого саме ми хочемо досягати. Створювати круті програми, які покращують життя людей, комп'ютерні ігри чи веб-сайти. Можливо комусь більше до вподоби шукати недоліки в роботі інших людей? А можливо комусь не так важливо що саме робити, аби лише потрапити в цей крутий, модерновий та динамічний світ ІТ-технологій? Тут кожен має відверто признатись собі і обирати відповідні наступні кроки.
2. Досліджуємо ІТ-ринок.
В більшості випадків таке дослідження обмежується декількома запитами в Google і короткою розмовою з сусідом-програмістом ???? але варто підійти до цього питання більш серйозно. В програмуванні є дуже велика кількість різних мов, технологій та напрямів, і слід орієнтуватись що з чим їдять. Також ІТ-сфера є дуже динамічною – різні технології виникаю і зникають, тому не варто витрачати час на ті з них, яким пророкується не дуже світле майбутнє.
3. Обираємо мову програмування
С++, С#, Java, JavaScript, Python – це лише частина мов програмування, які затребувані на даний час. Мови програмування різняться за складністю, тому варто обирати для початку менш складну, щоб не виникало труднощів і не пропало бажання вчитися.
4. Визначаємо графік занять
Вивчення програмування потребує систематичної та постійної праці. Оптимальний варіант приділяти час двічі – тричі на тиждень по 3-4 год. При цьому слід забути про поблажливість до себе і нову серію улюбленого серіалу.
5. Шукаємо необхідні навчальні матеріали
Це дуже відповідальний етап, на якому ми можемо як спростити, так і ускладнити собі життя. Проблематичність полягає в тому, що серед величезного масиву інформації про програмування, яку можна знайти в інтернеті, складно знайти саме те, що потрібно. В цій ситуації поради спеціалістів будуть на вагу золота.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy